Víťaz Farmy X Dominik sa nezdá: Zbalil túto šupu... Veď vyzerá ako Dada! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Víťaz Farmy X Dominik sa nezdá: Zbalil túto šupu... Veď vyzerá ako Dada!

Dominik Porubský
Dominik Porubský
Zdroj: TV Markíza FarmaX
07.05.2019 05:45

SEKULE - Posledná séria markizáckej reality šou Farma skončila ešte v decembri. Tú vyhral mladý Dominik Porubský (21), ktorý na statok prišiel ako panic a o poctivosť ho pripravila súperka Michaela Štefániková (34). Hoci relácia skončila, priateľstvá medzi niektorými farmármi pretrvali. Aj to medzi víťazom, Renátou a Milanom, ktorým rodák z Trenčianskej Teplej predstavil aj svoju novú priateľku, ktorá sa nápadne podobá na Dadu Urbanovú (24).


Hoci sa reality šou zdajú ako čistá faloš, niekedy motyka vystrelí a vzniknú tam mnohé priateľstvá. Svetlým príkladom je aj kamarátstvo Renáty Greschner, Dominika Porubského a Milana Vysokaia, ktorí sa stretávajú aj takmer pol roka po skončení súťaže. Naposledy si urobili Sekule trip, ako to nazvala exfarmárka, a prežili spolu opäť chvíle plné zábavy.

Renáta, Milan a Dominik ostali priateľmi aj po Farme.
Víťaz Farmy X Dominik
Zdroj: Facebook Renata Greschner

Víťaz reality šou dokonca priviedol medzi priateľov aj spoločnosť. Išlo o sympatickú blondínku Vanesu, ktorej dokonca Dominik postavil aj máj. Je tak viac ako jasné, že rodák z Trenčianskeho kraja má frajerku. Jeden detail však bije poriadne do očí.

Neskutočnú podobu si dokonca všimla aj ďalšia exfarmárka Karin Dvořáková. „Úplne ako Dada," napísala k spoločnému záberu Dominika a Vanesy. Za pravdu jej podľa slov Renáty dávajú reakcie ľudí: „Veď sa chceli s ňou fotiť, že aj Dadka nech ide!" Dominikovi však neučarovala Dada, ale krásna Vanesa. A že je to poriadna šupa!

Na tomto zábere vyzerá priateľka Dominika Porubského Vanesa úplne ako Dada.
Víťaz Farmy X Dominik
Zdroj: Facebook Renata Greschner

Tvoria podľa vás Dominik a Vanesa pekný pár?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 5412Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook, Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články