°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Boris Kollár po rokoch vyvetral matku č. 6: Z rajcovnej blondínky... Fuuu, to je ale zmena!

Boris Kollár po rokoch vyvetral matku č. 6
Boris Kollár po rokoch vyvetral matku č. 6
Zdroj: archív
17.04.2019 09:00

BRATISLAVA - To je naozaj ona? Počas Bratislavských módnych dní Boris Kollár zaujal netradičným doprovodom. Kým v poslednom období mu na verejných akciách robila spoločnosť väčšinou najstaršia dcéra Saška, tentokrát sa po jeho boku objavila krásna brunetka. Mnohým na prvý pohľad vôbec nedošlo, o koho ide.


17-ročná Alexandra tentokrát predvádzala pre módnu návrhárku Janu Jurčenko, ktorá ju obliekala na Bratislavský bál či Ples v opere. Svoju ratolesť prišla pod mólo podporiť aj mama Stanka Horňáková, väčším prekvapením však bola účasť matky č. 6 - Barbory Richterovej, ktorá Kollárovi porodila synčeka Artura (7).

Takto vyzerala Barbora v čase, keď prasklo tajomstvo o jej pomere s Borisom Kollárom.
Boris Kollár po rokoch

Mladú ženu by ste dnes však spoznali len veľmi ťažko. Odkedy na svet priviedla svojho chlapčeka, zmenila sa doslova na nepoznanie. Rovné odfarbené vlasy vymenila za prirodzenú hnedú farbu, výrazné líčidlá za jemný mejkap, a tak aj dnes v tridsiatke vyzerá ako dievčatko. A lepšie, než kedykoľvek predtým. 

Barbora sa dnes takmer vôbec nepodobá na slečnu, ktorou bola v minulosti.
Boris Kollár po rokoch
Zdroj: Jan Zemiar

Mamička číslo 6 sa po Borisovom boku v spoločnosti často neobjavuje. Teraz však urobila výnimku.
Boris Kollár po rokoch
Zdroj: Jan Zemiar

O tom, že mamičku si ľudia nedokázali zaradiť a mysleli si, že ide o jeho novú známosť, svedčí aj reakcia multiotecka. Keď sme mu zavolali s otázkou, kto bola krásna neznáma, so smiechom poznamenal, že ide o Barboru a naznačil, že z omylu pri jej identite stihol vyviesť už viacerých. Nuž, treba uznať, že Richterová patrí k ženám, ktoré vyzerajú čím ďalej, tým lepšie.


Galéria

Boris Kollár po rokoch Takto vyzerala Barbora v Barbora sa dnes takmer Mamička číslo 6 sa Boris Kollár a Barbora Barbora Richterová kedysi Barbora Richterová v čase

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Facebook B.R.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články