Kollárov syn (3) hrá vo videoklipoch slovenských spevákov: Rozhodla o tom matka... Čo na to Boris?! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Kollárov syn (3) hrá vo videoklipoch slovenských spevákov: Rozhodla o tom matka... Čo na to Boris?!

Boris Kollár a jeho syn Christian Alexander Kollár
Boris Kollár a jeho syn Christian Alexander Kollár
Zdroj: Instagram B.K./P.S.
12.04.2019 09:00

BRATISLAVA - Bude z neho hviezda? Druhý najmladší potomok multiotecka Borisa Kollára (53) Christian Alexander (3), ktorého má s exotickou kráskou Paulou Simões (37), sa už stihol objaviť v dvoch videoklipoch slovenských spevákov. O účinkovaní malého Kollára rozhodla matka. Čo na to jeho otec?


Boris Kollár sa môže pochváliť 10 krásnymi deťmi, pričom každé má nadanie na niečo iné. Z malého Christiana Alexandra zrejme vyrastá detská hviezda. Už pred rokom sa objavil vo videoklipe Roba Opatovského a teraz je to tu opäť! Tentokrát si kučeravý chlapček zahral v novinke speváčky Suzie Hroncovej - Cesta.

Christian Alexander Kollár si zahral po boku Matúša Kvietika v klipe Roba Opatovského.
Kollárov syn (3) hrá
Zdroj: YouTube

Keďže malý Christian žije s matkou, zaujímalo nás, či Paula konzultovala rozhodnutie nechať syna účinkovať v klipe aj s jeho otcom. „To bolo iba Paulino rozhodnutie, ale ja s tým nemám žiaden problém," prezradil nám multiotecko, ktorý môže byť na chlapčeka hrdý, že už v tak nízkom veku zvláda natáčanie videoklipov.

To, že sa objavil v hudobných videách, však nie je jeho jediné zviditeľnenie. Paula totiž druhému najmladšiemu synovi multiotecka založila aj instagramový profil, o čom sme vás už v minulosti informovali. Borisa Kollára sme sa však predsa len opýtali, aký má názor na toto, keď mu neprekáža synova „herecká" kariéra. „Ja si myslím, že tie sociálne siete v tomto prípade by nemali byť používané na propagáciu detí," uzavrel politik pre Topky.sk. Aj z tohto dôvodu sa zrejme snaží drobca chrániť Barbora Balúchová, ktorá synčeka takmer vôbec neukazuje, teda aspoň jeho tvár.

Nechali by ste svoje dieťa účinkovať v klipe, filme či seriáli?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 810Galéria

Boris Kollár a jeho Christian Alexander Kollár si Chlapček sa vo videoklipe Tentoraz sa objavil vo Christian Alexander si zahral Chlapček je pre umelecký Ten zdedil po svojej Paula Simões svoju synovi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články