°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

FOTO Slovenská speváčka pár týždňov po pôrode: Intímny záber s bábätkom!

Suzie Hroncová
Suzie Hroncová
Zdroj: Jan Zemiar
31.07.2019 00:10

BRATISLAVA - Už takmer dva mesiace sa sympatická a usmievavá speváčka Suzie Hroncová (31) teší zo svojho rozkošného synčeka Riška, ktorého má s partnerom Richardom Bucanom. Len pár týždňov po pôrode sa brunetka pochválila intímnym záberom s maličkým.


Suzie Hroncová je doslova veselá kopa a jej úsmev je nákazlivý. Ešte väčšmi sa rozšíril, keď na svet priviedla synčeka. Pár týždňov po tom, ako sa dala dokopy s otcom jej drobčeka Richarda, otehotnela. Oslávili prvé výročie a niečo vyše mesiaca po ňom sa stali šťastnými rodičmi.

Suzie Hroncová s priateľom Richardom sa tešia z drobčeka už takmer dva mesiace.
FOTO Slovenská speváčka pár
Zdroj: Instagram S.H.

Pôrod však brunetka nemala úplne jednoduchý. Pri príchode chlapčiatka na svet sa vyskytli komplikácie a malý Riško putoval zo súkromného sanatória na Kramáre na JIS-ku. „Sme nesmierne šťastní a vďační, že ste nám po neúspešnom pôrode v sanatóriu dali na Kramároch takto krásne naše bábätko do poriadku. Budeme na vás každý deň myslieť," vyjadrila sa pár dní po pôrode čerstvá mamička na sociálnej sieti.

Drobček prišiel na svet 6. júna a ako napísala samotná speváčka, je to ich malý zázrak. A robí im radosť každý jeden deň. Rastie ako z vody a vyzerá ako spokojné dieťatko. Bodaj by nie, keď ho kŕmi mamina. A práve takýmto intímnym záberom počas dojčenia sa Suzie pochválila na Instagrame. Slová neboli potrebné a daný moment vystihla len srdiečkom.

Suzie Hroncová sa pochválila intímnym záberom so synčekom Riškom.
FOTO Slovenská speváčka pár
Zdroj: Instagram S.H.


Galéria

Suzie Hroncová Suzie Hroncová s priateľom Suzie Hroncová sa pochválila Suzie Hroncová priviedla na S otcom malého Riška Malý Riško robí Suzie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články