°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

FOTO Slovenská speváčka sa stala prvýkrát mamou: Komplikácie a pobyt na JIS-ke!

Suzie Hroncová sa stala prvýkrát mamou.
Suzie Hroncová sa stala prvýkrát mamou.
Zdroj: Jan Zemiar
20.06.2019 10:30

BRATISLAVA - Sympatická brunetka sa už niekoľko dní teší zo svojho uzlíka šťastia. Speváčka Suzie Hroncová (31) sa začiatkom júna stala po prvý raz mamou. Svojmu partnerovi Richardovi priviedla na svet krásneho synčeka.


Suzie Hroncová tvorí pár s Richardom len niečo vyše roka. Na sviatok práce oslávili svoje prvé výročie a niečo vyše mesiaca po ňom sa z nich stali šťastní rodiča. Zuzka totiž 6. júna priviedla na svet svoje prvé dieťatko - synčeka Riška, ktorý síce dostal meno po otcovi, avšak prekvapivo priezvisko má po mame.

Suzie Hroncová je s partnerom Richardom len niečo vyše roka.
FOTO Slovenská speváčka sa
Zdroj: Instagram S.H.

„Konečne sme doma! Bola to nekonečne dlhá a veľmi ťažká cesta!" napísala speváčka k fotke so synčekom a prehovorila aj v jeho mene. „Ahojte, moje meno je Riško Hronec, narodil som sa 6. 6. 2019 rodičom, ktorí ma volajú zázrak a strašne ma milujú," predstavila synčeka.

Pôrod neprebehol bez komplikácií a speváčka dokonca aj niekoľko dní prenášala. Suzie vo svojom príspevku poďakovala aj primárke z JIS-ky na Kramároch. „Sme nesmierne šťastní a vďační, že ste nám po neúspešnom pôrode v sanatóriu dali na Kramároch takto krásne naše bábätko do poriadku. Budeme na vás každý deň myslieť," zneli jej slová vďaky. Šťastným rodičom srdečne gratulujeme.

Suzie Hroncová sa 6. júna stala prvýkrát mamou.
FOTO Slovenská speváčka sa
Zdroj: Instagram S.Z.

Páči sa vám, keď sa dieťatko volá po mame alebo otcovi?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 345Galéria

Suzie Hroncová sa stala Suzie Hroncová je s Suzie Hroncová sa 6. Tesne pred pôrodom sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články