Cibulkovej muža museli náhle operovať: A Dominika? Takto ho zotrela v priamom prenose! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Cibulkovej muža museli náhle operovať: A Dominika? Takto ho zotrela v priamom prenose!

Dominika si na účet manželovho zranenia zažartovala.
Dominika si na účet manželovho zranenia zažartovala.
Zdroj: Instagram.com/domicibulkova
10.04.2019 15:00

BRATISLAVA - Nepríjemný úraz sa prihodil manželovi našej najlepšej tenistky Dominiky Navara Cibulkovej (29), Michalovi Navarovi (33). Lekári okamžite naplánovali operáciu a Michal sa tak už dnes nachádzal v nemocnici. Dominika si napriek bolestivému zraneniu na účet manžela zavtipkovala.


Dominika Navara Cibulková a jej manžel Michal sú zohratá dvojica. Do markizáckeho Telerána však dnes naša najúspešnejšia tenistka dofrčala prekvapivo sama, napriek tomu, že doraziť mali spolu. „Bohužiaľ, včera hral bedminton a roztrhol si achilovku," vysvetlila jeho neúčasť športovkyňa. „Teraz mi písal, že už má za sebou MRI, aj doktor ho pozeral a za pár hodín ide na operáciu."

Dominika Cibulková na ceste
Zdroj: Instagram.com/hotentoth/

Dominika si však napriek vážnej situácii neodpustila žartíky a svojho životného partnera sfúkla priamo pred televíznymi kamerami. „Neviem, či nás sleduje, ale samozrejme pre chlapa, pre ktorého je soplík smrteľná choroba, tak toto je naozaj teraz ešte horšie." Moderátori len s ťažkosťami zakrývali smiech a kým Kvetka Horváthová len sústrastne pritakala, situáciu sa snažil zachrániť Tomáš Juríček. Dominiky sa spýtal, či Michal takéto veci zvláda ťažko. „Ó veľmi. Ako asi každý chlap, nie?" rypla si opäť Cibulková.

Vyzerá to však, že Dominika vie, čo si môže k manželovi dovoliť a snáď ju za žartík nečaká neskôr odplata. Želáme skoré uzdravenie.

Strieľate si aj vy z vášho partnera či partnerky?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1094Galéria

Dominika si na účet Dominika Cibulková na ceste Dominika si rypla do Naša najlepšia tenistka asi Dominika Navara Cibulková a Manželmi sú Navarovci od

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Vlado Anjel, Instagram D.C.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články