Cinkota 8 mesiacov po prepustení z väzenia: Opäť ho vidieť na promi akciách! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Cinkota 8 mesiacov po prepustení z väzenia: Opäť ho vidieť na promi akciách!

Dušan Cinkota
Dušan Cinkota
Zdroj: TV JOJ
15.03.2019 13:00

NITRA - Herec Dušan Cinkota (48) je späť! Od jeho prepustenia z basy ubehlo už takmer osem mesiacov a zdá sa, že Cinky sa pomaly, ale isto začleňuje naspäť do spoločnosti. Najnovšie sa ukázal na premiére filmu Čarovný park. A vyzeral naozaj spokojne.


Začleniť sa po prepustení z väzenia späť do každodenného života nie je jednoduché asi pre nikoho. Herec Dušan Cinkota v ňom kvôli problémom s drogami strávil dlhých 6 rokov. Po návrate si užíva prítomnosť nielen svojej manželky Zuzany, ale aj malého synčeka Olega, ktorý prišiel na svet na jeseň minulého roka. Cinky sa pustil do práce a v dabingovom štúdiu je už opäť ako doma.

Cinkota 8 mesiacov po
Zdroj: Dabingové štúdio Daniela

Hercových fanúšikov určite poteší, že hercov špecifický hlas sa znovu ozýva z filmového plátna. Najnovšie ho prepožičal opici v novom animovanom filme Čarovný park. A na jeho premiére sa po dlhej dobe ukázal aj samotný herec. Manželku a malého synčeka síce zatiaľ nechal doma, napriek tomu však vyzeral skutočne spokojne a pred fotografmi nešetril úsmevom.

Cinkota 8 mesiacov po
Zdroj: CinemArt SK

Niet sa čomu čudovať. Pracovné ponuky sa hercovi hrnú a aj vďaka rodinke má po ťažkom období konečne dôvod tešiť sa zo života.

Chýbal vám hlas Dušana Cinkotu?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 627



Galéria

Dušan Cinkota Dušan Cinkota sa vrhol Dušan Cinkota sa po Herec sa teší zo So synčekom si herec Dušan Cinkota si kvôli S manželkou Zuzanou sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: CinemArt SK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články