°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Jasmina a Rytmus sa tešia z bábätka: Takto im to s drobčekom pristane!

Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský
Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský
Zdroj: Instagram J.A.
13.03.2019 10:30

BRATISLAVA - Radosť z ich tvárí priam srší. Jasmina Alagič (29) a Patrik Rytmus Vrbovský (42) majú dôvod na obrovskú radosť. Včera do ich rodiny pribudol nový člen. Malý chlapček, ktorý roztopil aj drsný výraz v raperovej tvári. Spoločným záberom s bábätkom sa zaľúbenci pochválili na sociálnej sieti, pričom moderátorka je šťastím bez seba. S drobčekom im to mimoriadne pristane!


Jasmina Alagič sa už čoskoro stane mamou prvého potomka, ktorého porodí svojmu partnerovi Patrikovi. Malý bengoro, ako ho nazvala Bosnianka, by mal na svet prísť niekedy začiatkom leta. Budúci rodičia sa už svojho pokladu nevedia dočkať. Zatiaľ im však robí radosť niekto iný.

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský sa už čoskoro stanú rodičmi.
Jasmina a Rytmus sa
Zdroj: Instagram J.A.

Moderátorkina sestra Alexandra totiž v utorok priviedla na svet rozkošného chlapčeka, a tak drobca Vrbovského bude čakať malý bratranec a parťák. Jasmina má obrovskú radosť, čo dala najavo aj svojim fanúšikom prostredníctvom Instagramu.

„Som teta!!! A nezmôžem sa na viac slov, iba že som nekonečne šťastná a milujem moju rodinu a nášho nového člena. Tetkina ljubav, (tetina láska, pozn. red)" napísala Alagič k spoločnému záberu s Paťom a malým uzlíčkom šťastia. Už teraz je jasné, že dvojici rodičovstvo mimoriadne pristane a ich radosť bude už o pár mesiacov niekoľkonásobná. Čerstvej mamine gratulujeme.

Nateraz dvojici robí obrovskú radosť synovček.
Jasmina a Rytmus sa
Zdroj: Instagram J.A.


Galéria

Jasmina Alagič a Patrik Jasmina Alagič a Patrik Nateraz dvojici robí obrovskú Jasminina sestra Alexandra sa Na Štedrý deň oznámili V novembri Patrik pokľakol

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články