°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Dlhoročné tajomstvo jojkárskeho moderátora: Nemanželská dcéra!

Vlado Voštinár
Vlado Voštinár
Zdroj: TV JOJ
11.02.2019 00:01

BRATISLAVA - Moderátor Vlado Voštinár (55) je dlhé roky ženatý a s manželkou Klaudiou má dcéru Andreu (25) a syna Martina (17). Tí nemali dlhé roky ani tušenia, že majú aj staršiu sestru Romanu (30)...


Vlado Voštinár sa otcom prvý raz stal koncom 80. rokov, no so ženou, ktorá mu porodila dcéru, rodinu nevytvoril. Tá sa neskôr vydala a Romanka vyrastala v kompletnej rodine, ktorú moderátor nechcel narúšať. 

Zamlada sa touto situáciou nijako neznepokojoval a neskôr si užíval rodinu, ktorú si vytvoril s manželkou Klaudiou. Jeho nemanželská dcéra sa však dozvedela, kto je jej skutočným otcom a keď sa pred vyše 10 rokmi náhodne stretli, urobila prvý krok. A tak sa začali stretávať a Voštinárove deti sa dozvedeli o utajovanej sestre. Dnes je už vďaka Romane z moderátora aj dedko. 

Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou
Dlhoročné tajomstvo jojkárskeho moderátora:
Zdroj: Jan Zemiar

Vlado Voštinár sa narodil 11. februára 1964. Ako moderátor najprv prešiel niekoľkými rádiami, potom sa dostal na televízne obrazovky. Pracoval vo verejnoprávnej televízii, dlhé roky je však už verný Jojke. Najznámejší je z relácií Inkognito či Nové bývanie. 

Vlado Voštinár s manželkou a deťmi
Dlhoročné tajomstvo jojkárskeho moderátora:
Zdroj: Facebook VV


Galéria

Vlado Voštinár Vlado Voštinár s manželkou Vlado Voštinár s manželkou Vlado Voštinár moderuje obnovené Vlado Voštinár v začiatkoch

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články