°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Krásna moderátorka zbalila známeho youtubera!

Nový pár v slovenskom šoubiznise!
Nový pár v slovenskom šoubiznise!
Zdroj: pixabay.com
09.01.2019 05:45

BRATISLAVA - S novými vzťahmi v slovenskom šoubizise sa v poslednom období akoby roztrhlo vrece. Najnovšie sa novým partnerom môže pochváliť aj krásna slovenská moderátorka. Ako sa nám podarilo zistiť, Erika Bugárová z Fashion TV randí so známym mužom!


Po jej boku sa aktuálne nachádza známy youtuber Matej Zrebný. Iskra mala podľa našich informácií medzi dvojicou preskočiť len nedávno. Vzťah je už ale oficiálny, čo nám potvrdil aj zdroj z okolia atraktívnej blondínky. Erika pritom len nedávno priznala rozchod. Hlavu v smútku však nemala a je zjavné, že sa pohla ďalej.

Eriku Bugárovú si nabalil youtuber Matej Zrebný.
Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

Matej Zrebný
Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: Instagram M.Z.

Dvojica dokonca spolu už stihla absolvovať aj spoločnú chatu s partiou priateľov. „Sú spolu, ale zatiaľ s tým veľmi nechcú ísť von," dozvedeli sme sa ešte pred niekoľkými dňami, no dnes už je isté, že Erika a Matej oficiálne tvoria tvár. Zrebný tak opäť zalovil v modelingových vodách. O youtuberovi je známe, že takéto typy žien ho priťahujú a aj jeho posledná verejne známa partnerka sa živila modelingom. Nuž a ktovie - možno napokon konečne našiel tú pravú.


Galéria

Nový pár v slovenskom Eriku Bugárovú si nabalil Matej Zrebný Erika Bugárová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.skJán Zemiar, Instagram M.Z.,Pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články