Najsmutnejšie sviatky Danice Nejedlej: Týždne to tajila... Rodinná tragédia! | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Najsmutnejšie sviatky Danice Nejedlej: Týždne to tajila... Rodinná tragédia!

Danica Nejedlá
Danica Nejedlá
Zdroj: Vlado Anjel
17.12.2018 05:45

BRATISLAVA - Danica Nejedlá (46) je obrovskou profesionálkou, ktorá v televízii Markíza pôsobí už 20 rokov. Hoci sa na obrazovkách v rámci svojej práce často tvári vážne, na spoločenských akciách ju človek pravidelne stretáva s úsmevom na perách. Počas rozhovoru vo víkendovej Smotánke však z jej výrazu bolo zjavné, že sa necíti práve najpríjemnejšie a niečo nie je v poriadku...


Danica s manželom sa už dlhší čas neobjavili na žiadnej spoločenskej akcii. Výnimku urobili až nedávno. A v súvislosti s tým vyšla najavo smutná informácia, prečo sa dvojica verejnému dianiu a rozhovorom vyhýbala. Obľúbená moderátorka totiž prežila obrovskú stratu a už niekoľko týždňov smúti za najdôležitejšou ženou svojho života.

Markizáčka sa musela vyrovnať so smrťou svojej milovanej mamy. „Bude to smutné, ale som šťastná, že Alexander je pri mne, keď sa prežívajú nie práve tie ľahké okamihy. A že stál pri mne a stojí pri mne stále, pri tom najsmutnejšom a najťažšom, čo tento rok v mojom živote bolo,“ vyjadrila sa Danica k otázke, ako sa s manželom chystajú sviatkovať.

Danica Nejedlá prežíva mimoriadne smutné predsviatočné obdobie. Opustila ju milovaná mama.
Najsmutnejšie sviatky Danice Nejedlej:
Zdroj: Jakub Čajko

Moderátorka pred kamerou neskrývala žiaľ nad obrovskou stratou. Najväčšou oporou je pre ňu manžel Alexander.
Najsmutnejšie sviatky Danice Nejedlej:
Zdroj: TV MARKÍZA

„Chýba nám všetkým, lebo to prišlo veľmi rýchlo a všetkým je nám ešte stále veľmi smutno,“  dodala na záver v Smotánke moderátorka, ktorá sa verejne v spoločnosti svojej maminy objavila naposledy počas svojej svadby s Alexandrom Nejedlým. Danici a jej rodine prajeme veľa síl a vyjadrujeme úprimnú sústrasť.


Galéria

Danica Nejedlá Danica Nejedlá prežíva mimoriadne Moderátorka  pred kamerou Danica Nejedlá prehovorila o

Nástroje k článku



ZDROJ: Topky.sk
FOTO: Vlado Anjel, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články