Úsmevný TRAPAS televízie Joj: Doplietli meno českej hviezdy... Ups, ale veď ona sa takto nevolá! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Úsmevný TRAPAS televízie Joj: Doplietli meno českej hviezdy... Ups, ale veď ona sa takto nevolá!

Ups, ona sa tak nevolá!
Ups, ona sa tak nevolá!
Zdroj: TV JOJ
10.12.2018 11:30

BRATISLAVA – Mikulášsky večer sa niesol na obrazovkách TV JOJ v duchu hádania. Obľúbené Inkognito aj tentoraz ponúklo zaujímavé povolania, zábavu a najmä hviezdneho tajného hosťa – Jiřinu Bohdalovú (87). Tá sa počas hádania skvele bavila. Televízii z Koliby sa však predsa len podaril maličký trapas, ktorý by určite česká herečka vzala s humorom rovnako, ako narážky na jej vek.


Ešte len vstúpila do štúdia, kde boli pripravení hádači, dočkala sa hurónskeho potlesku ako sa na hviezdnu českú herečku patrí. „To musela prísť iná hviezda,“ poznamenala štvorica so škraboškami na očiach. Michal, Čeky, Zuzka a Šoko mali za úlohu odhaliť identitu Jiřiny Bohdalovej, s ktorou, ako neskôr vysvitlo, sa Hudák bozkával. Herečku uhádli len po štyroch negatívnych odpovediach.

Jiřina si vyslúžila obrovský potlesk.
Úsmevný TRAPAS televízie Joj:
Zdroj: TV JOJ

Televízia sa chcela tajným hosťom pochváliť aj na Instagrame, a práve vtedy došlo k menšiemu trapasu. Na snímke boli dve herečky – Zuzka Šebová a Jiřina Bohdalová, pričom v popise fotky stálo Helena Bohdalová. Nuž podobná chybička sa môže stať komukoľvek a česká hviezda by sa zaiste nad „škriatkom nezbedníkom“ len pousmiala. Medzičasom však televízia svoju chybu opravila.

Pri tejto fotografii Bohdalovú televízia premenovala na Helenu.
Úsmevný TRAPAS televízie Joj:
Zdroj: TV JOJ


Galéria

Ups, ona sa tak Jiřina si vyslúžila obrovský Pri tejto fotografii Bohdalovú Jiřina Bohdalová sa dobre Jiřina Bohdalová patrí medzi Na hereckej scéne je Zahrala si aj v

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: TV JOJ, Profimedia, ČS štátny film, FS Barrandov

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články