Naštvaný Gott adresoval odkaz milenke: Zabíjaš ma! | Topky.sk

Pondelok, 27. máj 2019. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Naštvaný Gott adresoval odkaz milenke: Zabíjaš ma!

Gottovi praskli nervy.
Gottovi praskli nervy.
Zdroj: SITA
05.12.2018 10:15

PRAHA - Po tom, čo prekonal problémy s lymfatickými uzlinami a bol hospitalizovaný v karanténe, sa zdalo, že život Karla Gotta (79) naberie už len pozitívny smer. Opak je však pravdou. Aktuálne ho trápi správanie ženy spätej s jeho minulosťou. Odkázal jej, že ho doslova zabíja!


Spája ho s ňou spoločná minulosť, no teraz sa jej stráni. Alica Kovácsová, manželka českého swingera Ondřeja Havelku, bola kedysi údajnou utajovanou milenkou majstra Gotta, dokonca aj v čase, keď už tvoril pár s Ivanou. Tá vraj mala na ich románik prísť. Alica tvrdí, že ich vzťah trval celých tridsaťpäť rokov.

Táto žena mala byť roky majstrovou milenkou.
Naštvaný Gott adresoval odkaz
Zdroj: Facebook A.K.

Len prednedávnom slávikova exmilenka vydražila obraz „Oldřich Nový a Anny Ondráková“, ktorý jej mal kedysi k narodeninám darovať práve spevák. Darček predala za úctyhodný 1 200 000 českých korún. Kovácsová sa dokonca rozhodla pre dobročinný krok. Nemocnici, kde sa Gott liečil z rakoviny, darovala 240 000 korún. „Som veľmi rada, že som aspoň takou symbolickou čiastkou mohla poďakovať lekárom za muža, ktorého mám stále veľmi rada,“ vyjadrila sa pre blesk.cz.

Manželia Gottovci stoja bok po boku už niekoľko rokov.
Naštvaný Gott adresoval odkaz
Zdroj: TASR

Toto jej správanie a slová ale doslova dožrali českého umelca, ktorý sa vyjadril tvrdo a rozhodne. „Doteraz som mlčal, ďalej už nechcem. K posadnutému psychopatickému chovaniu a pomstychtivému konaniu pani Kovácsovej hovorím jediné – pomaly a isto ma zabíja,“ vyjadril sa spevák pre Blesk. Ak aj niekedy prechovával city k Alici, tie sú už nadobro preč.

Myslíte si, že Gott skutočne udržiaval milenecký vzťah s Alicou 35 rokov?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 2742Galéria

Gottovi praskli nervy. Táto žena mala byť Manželia Gottovci stoja bok Rodinka Karla Gotta žiari Karel adresoval Alici tvrdé

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: SITA, TASR, Profimedia, Ján Zemiar, Facebook A.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články