Smutná správa pre fanúšikov: Karel Gott osemdesiatku neoslávi! | Topky.sk

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Smutná správa pre fanúšikov: Karel Gott osemdesiatku neoslávi!

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Jan Zemiar
18.01.2019 10:30

PRAHA - Tento rok je pre maestra Karla Gotta (79) výnimočný, pretože v lete by mal osláviť krásne okrúhle jubileum. Svojich fanúšikov však šokoval smutnou a nepríjemnou správou. Zlatý slávik svoje narodeniny neoslávi.


Už niekoľko narodenín oslavoval spevák koncertom pre priateľov, kolegov a svojich priaznivcov a fanúšikov. Ani ôsme okrúhle jubileum nemalo byť výnimkou, no všetko je inak. Hoci si mnohí zapísali do kalendára dátum 14. júna ako termín koncertu v českej O2 aréne, môžu ho zasa vymazať.

Júnový koncert pri príležitosti jeho jubilea sa neuskutoční.
Smutná správa pre fanúšikov:
Zdroj: TASR

I keď je ešte len január, Karel Gott s manželkou Ivanou už teraz vedia, že koncert sa neuskutoční a spevák tak osemdesiatku s priaznivcami neoslávi. Nie je to prvá akcia, ktorú božský Kája zrušil. V novembri bol kvôli svojmu zdravotnému stavu nútený koncert zrušiť a odspieval ho v náhradnom termíne 12. januára.

Napriek tomu, že Ivana už na jeseň obvolávala ľudí zo šoubiznisu, aby rátali s dátumom 14. júna ako dňom oslavy, teraz je všetko inak. Manželia sa rozhodli neurobiť koncert, opäť raz kvôli spevákovmu zdraviu. Má totiž oslabenú imunitu.

Rozhodnutie odvolať koncert však nebolo zbrklé. Karel a Ivana všetko konzultovali s lekármi a práve vďaka nim dospeli k názoru, že koncert nie je najlepšia voľba. Je teda otázne, ako je na tom zdravotne obľúbený interpret, keď päť mesiacov dopredu vie, že by koncert neodspieval. Žeby sa mu znova pohoršilo? To ukáže až čas.

Gott sa rozhodol zrušiť koncert kvôli zdraviu.
Karel Gott
Zdroj: SITA/Marek Mrviš

Patríte medzi fanúšikov Karla Gotta?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 10827Galéria

Karel Gott Júnový koncert pri príležitosti Gott sa rozhodol zrušiť Osemdesiate narodeniny na pódiu S manželkou Ivanou konzultovali

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: TASR, Ján Zemiar, SITA/Marek Mrviš

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články