°C

Piatok, 14. august 2020. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Sexbomba z markizáckych obrazoviek radikálne zmenila imidž: Blond vlasy sú fuč, teraz je... Cukrová vata?!

Eva Zelníková radikálne zmenila imidž a zbavila sa blond vlasov.
Eva Zelníková radikálne zmenila imidž a zbavila sa blond vlasov.
Zdroj: Instagram
07.11.2018 10:30

BRATISLAVA - Nudná jeseň? Ani za nič! Podnikateľka Eva Zelníková (23), ktorá sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účasti v markizáckej reality šou Farma, sa rozhodla zatočiť s fádnosťou a ozvláštnila svoj imidž ďalším výstrelkom. Z platinovej blondíny sa tak razom stala sladká „ruženka“.


Známu blondínku si mnohí pamätajú z reality šou Farma. Najmä kvôli jej nečakanému vyhadzovu, pre tajnú návštevu jej partnera, čím porušili pravidlá súťaže. Dôvodom jeho príchodu mala byť žiarlivosť kvôli Evinmu romániku s kolegom Stanom. Pár však očividne krízu ustál a pred pár mesiacmi vzťah definitívne potvrdili svadbou.


Prsnatá markizácka blondína: Verejne flirtovala s iným, teraz sa vydala.. Aha, aká nevesta!


Bývalá farmárka však rozhodne neplánuje prestať šokovať. Tentokrát sa rozhodla, že k farebnej jeseni prispeje svojsky. Namierila si to do kaderníctva a fanúšikom na Instagrame sa pochválila svojou novou farbou vlasou, ktorá nápadne pripomína presladenú pochúťku z detstva.

Výraznú blond, na ktorú sme boli u nej dlho zvyknutí, vymenila za ešte výraznejšiu ružovú. Zmena hneď oslovila jej fanúšičky, ktoré spustili chválu k novému výzoru influencerky. Ktovie, koľko cukrových bábik vďaka Zelníkovej čoskoro zaplaví ulice... 

Eva Zelníková sa dnes pýši ružovými vlasmi.
Sexbomba z markizáckych obrazoviek
Zdroj: Instagram E.Z.

Páči sa vám Eva Zelníková s novými vlasmi?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 827Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Instagram E.Z., Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články