Pondelok, 2. august 2021. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Jasmina Alagič ukázala MAMU: TOTO po nej zdedila!

Jasmina sa pochválila svojou sympatickou maminou.
Jasmina sa pochválila svojou sympatickou maminou.
Zdroj: Instagram J.A.
16.10.2018 18:30

BRATISLAVA - Jasmina Alagič (29) sa momentálne pravidelne objavuje na obrazovkách televízie Markíza. Aktuálne hviezdi v šou Tvoja tvár znie povedome, kde nielen v poslednom šiestom kole ukázala, že vie aj spievať! A nielen to. Moderátorka sa pochválila aj svojou mamou.


Temperamentná moderátorka s exotickým výzorom a bosnianskymi koreňmi hviezdi v markizáckej Tvojej tvári. V poslednom kole sa Jasmina Alagič prevtelila do americkej speváčky Alicie Keys a svoje vystúpenie zvládla na výbornú. Možno aj vďaka mame, ktorá ju prišla podporiť.

V nedeľu Jasmina stvárnila Aliciu Keys.
Jasmina Alagič ukázala MAMU:
Zdroj: Yotube TV Markíza

Predtým, než niekdajšia moderátorka Superstar vyšla na pódium, dostalo sa jej povzbudenia od jej maminy. Práve tento moment zachytil markizák Matúš Krnčok vo vlogu a na adresu pani Alagičovej sa spýtal, či ide o kamarátku: To sú kamarátky alebo fanúšičky?” „Maminky!” pohotovo odpovedala Jasminina mama, na čo ju moderátorka hneď láskyplne objala.

Jasminu prišla povzbudiť jej mamina.
Jasmina Alagič ukázala MAMU:
Zdroj: Yotube TV Markíza

Brunetka tak konečne ukázala dôležitú ženu svojho života, čo pozitívne okomentoval aj Krnčok: „Uuuu, konečne sú aj maminky vo vlogu. Jéééj." Bosniankina mama je vskutku sympatická a šarmantná žena s milým úsmevom, čo po nej dcéra rozhodne zdedila. Možno aj týmto si získala neskrotného rapera.

Jasmina po mame zdedila šarm a milý úsmev.
Jasmina Alagič ukázala MAMU:
Zdroj: Yotube TV Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Jasmina sa pochválila svojou V nedeľu Jasmina stvárnila Jasminu prišla povzbudiť jej Jasmina po mame zdedila Svojej mamine je za Jasmina Alagič nahradila Daru Jasmina a Rytmus sa Kráska s bosnianskym temperamentom

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články