Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Barkolová brutálne schudla, teraz zhodila oblečenie: Bože, to je TELO!

Erika Barkolová
Erika Barkolová
Zdroj: Instagram EB
05.10.2018 12:30

BRATISLAVA - Opäť ho môže vystavovať! Erika Barkolová (40) sa kedysi zúčastnila súťaže Miss Bikini Fitness. Telo mala vtedy maximálne vypracované a bez jediného gramu tuku. Neskôr však poľavila a nalepili sa na ňu nejaké kilá. Teraz sa však opäť zaťala, schudla a pozrite, akú sexi postavičku teraz ukazuje.


Stará dobrá Erika je späť! Hoci mnohé ženy po štyridsiatke už nad niekoľkými kilami len mávnu rukou, jojkárka Barkolová si práveže po pár rokoch priberania povedala dosť. Ako nám prezradila, vo svojom tele sa už necítila úplne dobre a fotenie v plavkách príliš nepripadalo do úvahy. 

A tak sa zaťala a teraz má telo takmer také vyrysované, ako keď v roku 2009 súťažila na Miss Bikini Fitness. „Chce to sebazaprenie, upravila som stravu a začala som cvičiť,” prezradila nám nedávno na jojkárskej párty, kde aj v šatách bolo vidieť, že jej postava sa výrazne zmenila. 

Barkolová brutálne schudla, teraz
Zdroj: Jan Zemiar

Najnovšie však zhodila oblečenie a ukázala, ako presne to pod jej šatami vyzerá. Užila si totiž pár dní na Cypre, kde už smelo vystavovala telo v plavkách. A s odhaľovaním pokračuje aj doma. Včera zverejnila záber, ktorý jej fanúšikom vyrazil dych. Bože, to je telo! Bravó! 

Barkolová brutálne schudla, teraz
Zdroj: Instagram EB

VIDEO: Erika Barkolová o tom, ako sa jej podarilo schudnúť

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Erika Barkolová Erika Barkolová sa pustila Erika Barkolová má opäť Erika Barkolová strávila niekoľko Erika Barkolová môže smelo Erika Barkolová sa v Erika Barkolová v máji

Nástroje k článku


ZDROJ: ev, nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články