Dara Rolins 6 mesiacov po rozchode s Rytmusom: Nie som sama! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Dara Rolins 6 mesiacov po rozchode s Rytmusom: Nie som sama!

Dara Rolins po rozchode s Rytmusom vraj nie je sama.
Dara Rolins po rozchode s Rytmusom vraj nie je sama.
Zdroj: Jan Zemiar
28.09.2018 10:40

PRAHA - Po tom, čo sa na verejnosť dostala správa, že Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) sa rozišli, raper si pomerne rýchlo našiel za blondínku náhradu. Už nejaký ten mesiac žiari šťastím po boku moderátorky Jasminy Alagič. Naopak speváčka o žiadnom novom mužovi vo svojom živote doposiaľ neprehovorila. Priznala však, že nie je sama!


Verejnosť v marci šokovala správa, ktorú sa vtedy rozhodli verejnosti prezradiť Patrik Rytmus Vrbovský a Dara Rolins - dvojica totiž vtedy verejne priznala na sociálnej sieti Instagram svoj rozchod. Z toho sa raper pomerne rýchlo dostal a už o chvíľu sa usmieval po boku moderátorky Jasminy Alagič, kvôli čomu sa naňho zosypala lavína kritiky. 

Dare trvalo dlhšie, kým sa z krachu vzťahu dostala a ako sama priznala, potrebuje viac času, aby sa opäť zaľúbila. Teraz však otvorene prehovorila o tom, že hoci po jej boku nie je partner, ktorého by chcela verejnosti prestaviť, sama rozhodne nie je. 

„Ku mne domov chodí veľa ľudí a medzi nimi sú aj muži. Zatiaľ vedľa mňa nie je chlap, ktorého by som chcela predstaviť verejnosti ako svojho partnera. Ale tým nechcem povedať, že som sama,“ povedala pre blesk.cz Rolins, ktorá dodala, že aktuálne prežíva veľmi pokojné obdobie a momentálne žije najmä pre dcérku Lolu a prácu a je otvorená všetkému, čo jej prinesie budúcnosť. 

Myslíte, že aj Dara Rolins čoskoro predstaví verejnosti nového partnera?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1499Galéria

Dara Rolins po rozchode Dara Rolins vyzerá úžasne. Dara Rolins podľa vlastných Dara Rolins vraj nie Dara Rolins a Patrik Patrik Rytmus Vrbovský žiari

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články