Tajná svadba slovenskej herečky: Sivé šaty, netradičná torta a... Takto cestovali hostia! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Tajná svadba slovenskej herečky: Sivé šaty, netradičná torta a... Takto cestovali hostia!

24.09.2018 09:00

BRATISLAVA - A už sú svoji! Len v sobotu poobede sme našim čitateľom priniesli informáciu, že dlhoroční partneri Kristína Greppelová (33) a Tomáš Palonder (38) si povedali svoje áno. Umelci sa tak stali šťastnými novomanželmi a už dnes sú známe aj prvé detaily ich veľkého dňa...


Nevesta bola počas obradu skutočne prekrásna. A to aj napriek tomu, že zvolila naozaj netypickú farbu svadobných šiat. Kým väčšina žien siahne po nevinnej bielej, Kristína stavila na sivú tylovú róbu.

Tajná svadba slovenskej herečky:
Zdroj: Jan Zemiar

Rovnako netradičná bola torta. Ak by ste očakávali klasiku v podobe niekoľkoposchodového zákusku ozdobeného cukrovými kvetmi, ste vedľa. Herci vybrali tortu, ktorá síce mala od tradičnej na míle ďaleko, zato ich ale úplne vystihuje. Sladká maškrta mala podobu čiernej filmovej klapky, na ktorej dominovala spoločná fotografia.

Kristína a Tomáš sa zjavne chceli vyhnúť všetkému klišé, čo dokazuje aj spôsob, akým sa na obrad dopravili svadobčania. Tí prišli v historickom autobuse, ktorý im ešte pred obradom poskytol detailný výhľad na všetky krásy Bratislavy a Starého Mesta.

Tajná svadba slovenskej herečky:
Zdroj: Jan Zemiar

Poslednou nevšednou bodkou bolo samotné miesto oslavy. Po tom, čo si manželia povedali áno v Zichyho paláci, presunuli sa do reštaurácie v centre mesta. Ide o podnik, ktorý je vyhlásený vďaka exotickej kaukazskej kuchyni, ktorá novomanželom údajne učarovala už pred niekoľkými mesiacmi a bola pre nich jasnou voľbou.

Svojim kolegom prišla pogratulovať aj herečka Karin Haydu, ktorá namiesto kytice priniesla výherné žreby.

Tajná svadba slovenskej herečky:
Zdroj: Jan Zemiar

A hoci sa zatiaľ ani jeden z novomanželov k svadbe oficiálne nevyjadril, podľa fotografií je zrejmé, že si svoj veľký deň naozaj užili naplno a presne podľa svojich predstáv. 

Páčia sa vám Kristínine netradičné šaty?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1397Galéria

Kristína Greppelová a Tomáš Svadobčania sa previezli na Karin Haydu namiesto kvetov Kristína Greppelová sa vyhla Na obrade nemohla chýbať Kristína Greppelová a Tomáš Kristína Greppelová a Tomáš

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Pixabay.com ;
VIDEO: Instagram K.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články