Sobota, 19. jún 2021. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Prvé FOTO dcérky: Adriana Sklenaříková ukázala svetu rozkošnú Ninku!

Adriana Sklenaříková s manželom Aramom sa na Ninu veľmi tešili.
Adriana Sklenaříková s manželom Aramom sa na Ninu veľmi tešili.
Zdroj: Instagram A.S.
06.09.2018 10:30

MAROKO - Len nedávno sa slávna slovenská modelka Adriana Sklenaříková Karembeu (46) stala po prvýkrát mamou. Vytúžené bábätko priviedla na svet 17. augusta 2018. Dcérke dali s manželom meno Nina a doposiaľ ukázali svetu len jej drobnú ručičku. Teraz sa prvorodička pochválila svojou ratolesťou v plnej kráse.


Rodáčke z Brezna sa v auguste splnil sen. Napriek tomu, že už má po štyridsiatke, jej túžba mať dieťatko a hrdo nosiť titul mama, bola skutočne silná. Hoci je tehotenstvo v takomto veku rizikovejšie, a to najmä pre prvorodičky, Adriana sa teší z krásneho prírastku do rodiny.

S manželom Aramom Ohaniom, ktorý je od blondínky starší o 17 rokov, privítali tretieho člena. Okolo pôrodu robili veľké tajnosti. Modelka si želala rodiť prirodzene a túžila, aby bolo bábätko zdravé. Obe priania sa jej splnili.

Tajnosti boli aj okolo malej Ninky. Nie každý rodič sa ihneď chváli tým, ako jeho novorodeniatko vyzerá. Šťastný pár sa tak na začiatok podelil s verejnosťou len o fotku Ninkinej rúčky. Teraz sa však obaja s maličkou postavili pred objektív francúzskeho magazínu Closer a dovolili tak svetu pozrieť sa na ich malý rozkošný poklad.

Adriana Sklenaříková sa nechala s Ninou nafotiť pre francúzsky magazín Closer.
Adriana Sklenaříková s dcérkou
Zdroj: Magazín Closer, closermag.fr

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Adriana Sklenaříková s manželom Adriana Sklenaříková sa nechala Adriane sa splnil sen Adriana Sklenaříková s manželom Adriana Sklenaříková s Aramom Adriana Sklenaříková so svojou Prvá fotka malej Ninky.

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články