Sklenaříková ukázala 5-mesačnú dcérku: Tá je ale rozkošná! | Topky.sk

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Sklenaříková ukázala 5-mesačnú dcérku: Tá je ale rozkošná!

Adriana Ohanian Sklenaříková
Adriana Ohanian Sklenaříková
Zdroj: TASR
24.01.2019 12:00

MARAKEŠ - Topmodelka Adriana Sklenaříková (47) priviedla v auguste na svet svoje prvé vytúžené bábätko. Hoci už mala relatívne vysoký vek, pôrod prebehol prirodzene a krásna blondína sa spolu s manželom Aramom Ohanianom (63) teší z rozkošnej malej princezničky Niny. Adriana sa nechala aj s dcérkou nafotiť a svetu ukázala svoj poklad!


Slovenská modelka sa 17. augusta 2018, presne mesiac pred svojimi narodeninami, stala mamou a splnila si tak životný sen. Od roku 2014 je vydatá za Arama Ohaniana, ktorý je od krásky starší o 16 rokov. Napriek tomu sa im zadarilo a dvojica sa teraz teší z vytúženej princeznej.

Adriána a Aram sú šťastnými rodičmi malej Ninky.
Adriana Sklenaříková fotky
Zdroj: Instagram A.S.

Po pôrode stihla Adriana už aj pózovať pre objektívmi fotoapáratov a pracovať. Okrem toho sa však do úlohy modelky dostala aj jej dcérka Nina. Ešte keď bola maličké bábätko, Sklenaříková nafotila zábery s rodinou pre francúzsky magazín Closer. Pred niekoľkými dňami opäť zapózovala s dcérkou. Tentoraz pre Paris Match, pričom fotenie prebiehalo v krásnych záhradách Palais Ronsard v Marakéši.

Malá Nina má 5 mesiacov, rastie ako z vody a je krásna po mame, hoci v jej milej tváričke vidieť, samozrejme, aj črty otca. Adriana s dcérkou sa na ľudí usmievajú z titulky magazínu. Tú nezabudla zdieľať aj samotná modelka s láskyplným popisom. „Dovoľte mi predstaviť vám môj poklad, moju dcéru Ninu, najväčšiu lásku môjho života,“ napísala blondínka k fotke.

Adriana Sklenaříková sa nechala nafotiť aj s dcérkou pre magazín Paris Match.
Sklenaříková ukázala 5-mesačnú dcérku:
Zdroj: parismatch.com

Podobá sa vám Nina viac na Adrianu alebo Arama?


Galéria

Adriana Ohanian Sklenaříková Adriána a Aram sú Adriana Sklenaříková sa nechala Nielen Adriana, ale aj 17. august 2018 bol Aram Ohanian je od Dvojica je zosobášená od

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: parismatch.com, Instagram A.S., TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články