°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Juan zo Skrytej vášne zo Slovenska neodchádza: Chcete sa s ním stretnúť? Vieme, kam má namierené!

Mario Cimarro trávi dovolenku na Slovensku.
Mario Cimarro trávi dovolenku na Slovensku.
Zdroj: RTI Television
23.08.2018 10:30

BRATISLAVA - Už viac ako 2 týždne trávi charizmatický Kubánec Mario Cimarro (47) na Slovensku. Herec z obľúbenej kolumbijskej telenovely Skrytá vášeň si užíva dovolenku v Bratislave, kde sa nám ho pred pár dňami podarilo aj nafotiť. Chceli by ste ho vidieť aj vy? Vieme, kam má tento fešák v najbližších dňoch namierené!


Na Topkách sme včera priniesli zábery charizmatického Kubánca Maria Cimarra, ktorého sa nám podarilo nafotiť v centre Bratislavy. Práve tam trávi posledné dva týždne. A čoskoro ho máte možnosť vidieť aj vy. Ako totiž informovala televízia Markíza, predstaviteľ Juana zo Skrytej vášne sa v sobotu objaví na Dni otvorených dverí v Markíze. 


NAŠLI SME HO! Sexi herec zo Skrytej vášne býva v centre Bratislavy a... Wau, je to kus aj v teplákoch!


„V spolupráci s portálom topky.sk sa nám podarilo osloviť svetoznámeho herca a pri osobnom stretnutí dohodnúť jeho účasť na DOD v Markíze. Je to krásny darček pre všetkých fanúšikov seriálov, kde Mario Cimarro účinkuje a ktoré vysielajú stanice skupiny Markíza,“ povedal k príjemnému prekvapeniu pre návštevníkov DOD PR & marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec. 

Prídete na DOD do Markízy?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 363


 


Galéria

Mario Cimarro trávi dovolenku Maria Cimarra sa nám Mario Cimarro aktuálne býva Mario Cimarro a Danna Mario Cimarro sa pred

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: RTI Television, Instagram Markíza, Ján Zemiar,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články