Obrovský ŠOK pre fanúšikov Farmy: Kveta skončila... Nahradí ju táto blondínka! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Obrovský ŠOK pre fanúšikov Farmy: Kveta skončila... Nahradí ju táto blondínka!

Kveta Horváthová v reality šou Farma ako moderátorka skončila.
Kveta Horváthová v reality šou Farma ako moderátorka skončila.
Zdroj: TV MARKÍZA
26.07.2018 10:30

BRATISLAVA - Televízia Markíza na jeseň pripravuje ďalšiu sériu obľúbenej reality šou Farma. Tou však, na prekvapenie fanúšikov, nebude sprevádzať moderátorka Kveta Horváthová (41). Najnovšie informácie hovoria o tom, že ju pred kamerami nahradí mladšia blondínka!


Televízia Markíza na jar odštartovala kastingy na novú sériu obľúbenej reality šou Farma. Tá by sa na televízne obrazovky mala dostať už na jeseň. Čaká ju však jedna podstatná zmena. Fanúšikov šokovala správa o tom, že moderátorkou nebude Kveta Horváthová, ktorá doposiaľ sprevádzala všetkými ročníkmi projektu. 

V Záhorskej Bystrici potvrdili, že ostrieľanú blondínku pred kamerami nahradí iná známa blondínka - zabávačka Eva Evelyn Kramerová. „Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať a verím, že to ocenia aj diváci. Nový koncept Farmy ma osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byť jeho súčasťou,“ vyjadrila sa pre Markízu nová moderátorka.

„Farma pre mňa zostane nezabudnuteľným televíznym projektom a zaujímavou moderátorskou príležitosťou. Vďaka nej som precestovala kus Slovenska, spoznala nádherné časti našej krajiny, stretla veľa milých ľudí. Evelyn a novej podobe Farmy držím palce!“ povedala Kveta. 

Viete si Evelyn predstaviť ako moderátorku Farmy?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 6530Galéria

Kveta Horváthová v reality Kveta Horváthová Kveta Horváthová bola dlhých Kveta Horváthová Kvetu Horváthovú na Farme Eva Evelyn Kramerová hrá Eva Evelyn Kramerová hviezdila

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články