Verešovej muž ukázal svoju pýchu: Má sa veru čím pochváliť! Dámy, padnete na zadok... | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Verešovej muž ukázal svoju pýchu: Má sa veru čím pochváliť! Dámy, padnete na zadok...

Andrea Verešová a Daniel Volopich
Andrea Verešová a Daniel Volopich
Zdroj: Profimedia
11.07.2018 16:00

PRAHA – Vyrazí vám dych! Andrea Verešová (38) aj 19 rokov po víťazstve v Miss Slovensko patrí medzi vyhľadávané modelky. Veď postavičku má dvojnásobná mamina stále ako lusk. A nezaostáva ani jej manžel Daniel Volopich... Tiež sa má čím pýšiť. Pozrite!


Andrea Verešová aj napriek tomu, že o dva roky bude mať 40, vyzerá fantasticky a jej postavu jej môžu závidieť o polovicu mladšie ženy. Táto dvojnásobná mama sa aj napriek pribúdajúcemu veku za svoje telo nehanbí a bez problémov sa so svojimi fanúšikmi podelí i o zábery, na ktorých odhaľuje svoje krivky v plnej kráse.

Nedávno dokonca na Instagrame zverejnila aj záber svojho manžela, ktorý najmä mnohým ženám vyrazil dych. Modelka ho totiž odfotila tak, ako ho videl iba málokto - s odhaleným telom. Daniel bez hanby ukázal svoju pýchu v plnej kráse. Sympatický právnik totiž predviedol svoju odhalenú a perfektne vypracovanú hruď a mnohé dámy fotku bezpochyby hltali očami. A určite nie len ony, ale aj mnohí páni, ktorí mu takéto vypracované telo môžu iba závidieť. Fotografiu nájdete v našej GALÉRII»

Páči sa vám telo Verešovej manžela?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 885Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO:Instagram, profimedia, showpix.cz, Jan Tůma/ProCeram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články