Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Pompézny pohreb syna kontroverzného politika: Prišla aj Verešová a... Strhla sa na ňu lavína kritiky!

Andrea Verešová dorazila na pohreb Jana Kočku ml. vo zvodných šatách.
Andrea Verešová dorazila na pohreb Jana Kočku ml. vo zvodných šatách.
14.10.2018 22:00

PRAHA - Susedným Českom koncom septembra zarezonovala správa o smrti 28-ročného Jana Kočku, ktorý tragicky zahynul pri autonehode na diaľnici. V piatok sa konala posledná rozlúčka s potomkom zo zámožnej českej rodiny. Pohreb to bol naozaj pompézny a nechýbali na ňom ani celebrity. Medzi nimi napríklad aj slovenská modelka Andrea Verešová (38). No hneď ako sa tam objavila, strhla sa na ňu lavína kritiky!


Rodina Kočkových je u našich západných susedov známym pojmom. Sú označovaní za najbohatších kolotočárov - organizujú známu Matějskú púť. V poslednom období sa však viac ako o zábavných atrakciách, ktoré ponúkajú, hovorilo o daňovom úniku v astronomickej výške 134 miliónov. A do všetkého mal byť namočený podnikateľ a politik Ján Kočka. 

Ten aktuálne prežíva najhoršie obdobie svojho života. Po nepríjemných opletačkách ho totiž zasiahla obrovská tragédia. Jeho syn Ján Kočka mladší mal koncom septembra na diaľnici D11 v smere z Prahy na Hradec Králové vážnu autonehodu. Vošiel do protismeru a zrazil sa s kamiónom - mladík aj vodič nákladiaku boli na mieste mŕtvi. 

Truhlu Jana Kočku ml. priviezol čierny koč zdobený striebrom, ktorý ťahalo šesť čiernych koní.
Pompézny pohreb syna kontroverzného
Zdroj: Profimedia

V piatok sa v pražskom kostole Nejsvětejšího srdce Páně konala posledná rozlúčka s tragicky zosnulým mladíkom. A bola naozaj pompézna. Pohreb stál neuveriteľné 2 milióny českých korún, len rakva údajne vyšla na 80 tisíc korún. Zosnulého na pietne miesto priviezol čierny, striebrom zdobený voz, ktorý ťahalo šesť čiernych koní. Trasu sprievodu zdobili ružové lístky a stovky vencov, ktoré na cintorín musel priviezť kamión. 

Poslednej rozlúčky sa zúčastnilo aj viacero známych Čechov a medzi nimi aj jedna Slovenka - modelka Andrea Verešová. No len čo dorazila do kostola, už aj sa stala terčom kritiky. České médiá jej dali vyžrať čierne upnuté šaty, ktoré sa podľa nich na smútočný obrad nehodili. Boli totiž kratšie a mali aj väčší výstrih, takže vynikli jej bujné vnady. 

Navyše bola nastajlovaná tak, že mnohým pripomenula Milunu zo Slunce, seno, erotika. Svoj outfit totiž doplnila veľkým čiernym klobúkom a slnečnými okuliarmi, vďaka čomu pôsobila ako sicilská vdova. Nuž, veď posúďte sami!

Andrea Verešová podľa mnohých vyzerala ako sicilská vdova, či Miluna zo Slunce, seno, erotika.
Pompézny pohreb syna kontroverzného
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová mala podľa českých médií príliš krátke šaty a moc hlboký výstrih.
Pompézny pohreb syna kontroverzného
Zdroj: Profimedia

Na poslednej rozlúčke s Janom Kočkom ml. vystúpil známy český spevák a herec Daniel Hůlka.
Pompézny pohreb syna kontroverzného
Zdroj: Profimedia

Rozlúčiť sa s Janom Kočkom ml. prišiel aj herec Richard Genzer.
Pompézny pohreb syna kontroverzného
Zdroj: Profimedia

Na pohrebe nemohol chýbať ani spevák Michal David, ktorý bol vzdialeným príbuzným Jana Kočku ml.
Pompézny pohreb syna kontroverzného
Zdroj: Profimedia


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články