Štvrtok, 24. jún 2021. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Takáto nechutnosť v Chart show ešte nebola: Fuj, z TOHTO sa polovici Slovenska zdvihne žalúdok!

Chart show
Chart show
Zdroj: TV MARKÍZA
20.06.2018 15:30

BRATISLAVA - Fuuuuj, tak toto tu ešte nebolo. Už dnes večer sa na markizáckych obrazovkách objaví najnovší diel populárnej Chart show, kde moderátorka Adela Vincezová (37) uvíta aj niekoľko známych hostí. Okrem obľúbených hitov z východu sa už tradične diváci môžu tešiť aj na rôzne zábavné aktivity, medzi ktorými sa však objaví aj jedna mimoriadne odporná. A z toho, čo urobí Katka Knechtová (37), väčšinu ľudí zrejme napne na zvracanie!


Počas jednej z hier, ktoré si v Chart show pre naše celebrity pripravili, budú musieť Ján Ďurovčík, Juraj Čurný a Katka Knechtová konzumovať samé “šmaky“ ako výpek z mäsa, surové vajíčka, uhorkovú vodu, držkové či rybie smoothie, teplú žinčicu alebo mlieko s kožkou. Práve poslednú chuťovku, ktorá je nočnou morou tisícok Slovákov, Juraj Bača pridelí Katke.  

Katka Knechtová sa s tým nebrabrala a kožičku z mlieka jednoducho zjedla.
Takáto nechutnosť v Chart
Zdroj: TV MARKÍZA

Z Knechtovej odvahy bol zaskočený aj Ján Ďurovčík.
Takáto nechutnosť v Chart
Zdroj: TV MARKÍZA

„Ale kožku nedávame preč, kožku vypijeme,“ upozornila Adela speváčku. Hoci sa z kože na mlieku mnohým z nás zdvíha žalúdok, speváčka všetkých šokovala. Povlak totiž prstami vybrala a bez váhania ho zjedla. Po jej čine všetci prítomní odstúpili a ešte hodnú chvíľku so znechuteným výrazom na tvári neveriacky predýchavali, čo sa práve pred nimi odohralo.

Adela Vinczeová priznala, že ju pri pohľade na Katku naplo.
Takáto nechutnosť v Chart
Zdroj: TV MARKÍZA

Adela si napokon s hrdinkou Katkou tľapla a sama priznala, že ani jej nebolo všetko jedno. „Toto bolo nechutné, však? Vieš čo, Kati? Mňa naplo. Ďakujem ti za tento zážitok,“ uzavrela moderátorka, na čo sa ozval aj Juraj Bača. „Ja by som to nedal,“ priznal pred všetkými úprimne.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Chart show Katka Knechtová sa s Z Knechtovej odvahy bol Adela Vinczeová priznala, že Juraj Bača neveril tomu, Katka Knechtová dokázala, že

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články