Bolestivé zranenie krásnej Kollárovej: Dokaličila sa len 3 týždne po svadbe! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Bolestivé zranenie krásnej Kollárovej: Dokaličila sa len 3 týždne po svadbe!

Zuzana Kollárová
Zuzana Kollárová
Zdroj: Instagram Z.K.
17.07.2018 09:30

BRATISLAVA - Leto si už neužije! Bývalá Miss Universe Zuzana Kollárová (27) je už tri týždne šťastne vydatou pani. Svoje áno povedala v bratislavskom Dóme sv. Martina futbalovému reprezentantovi Adamovi Nemcovi (32). Dvojica si uplynulý víkend užívala oddych pri jazere v Banskej Štiavnici. Teda, v skutočnosti si užíval len športovec... Modelka má totiž dokaličenú nohu!


Zuzana Kollárová si pred tromi týždňami užila svoj veľký deň. Vydávala sa za futbalového reprezentanta Adama Nemca. Vtedy sme písali o vtipnom momente zo svadby, keď ženích prenášal svoju nevestu v náručí - potkol sa totiž a Zuzana takmer skončila na zemi. Stačilo tak naozaj málo a kráska mohla skončiť dochrámaná, prinajlepšom s nepríjemnými modrinami. 

To sme ešte netušili, že o pár týždňov sa plavovláska naozaj zraní. Na sociálnych sieťach sa mladá pani Nemcová pochválila zábermi z víkendového pobytu v Banskej Štiavnici, na ktorých vidno, že má nohu v sadre. „Nedeľný oddych s novou spoločnosťou. Človek si začne vážiť bežné veci v našom živote, až keď zrazu už tak bežné nie sú. Dávajte na svoje zdravie pozor. Je len jedno,“ napísala k fotke. 

Snažili sme sa v tejto súvislosti Kollárovu aj kontaktovať, nech nám prezradí, čo sa stalo. Na naše správy však doposiaľ neodpovedala. 

Aj vy ste už museli pretrpieť leto so sadrou na nohe?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 234Galéria

Zuzana Kollárová Zuzana Kollárová si zlomila Zuzana Kollárová si toto Keď Adam Nemec svoju Zuzana Kollárová sa pred

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram Z.K.;
VIDEO: Instagram Z.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články