Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Módne (s)hity z Moët párty: Nadčasová Bottánová, preexponovaná Rakárová a dievčenská Ducová!

Lenka LeRa Rakárová, Dominnika Ngo-Ducová a Vanessa Bottánová
Lenka LeRa Rakárová, Dominnika Ngo-Ducová a Vanessa Bottánová
13.06.2018 15:00

HAMULIAKOVO- Vyfintili sa! V uplynulú sobotu sa v Marína cafe v Hamuliakove konala Moët párty, ktorú si nenechalo ujsť niekoľko známych tvárí. Hostia mali prísť oblečení v bielej a zlatej. Outfity opäť zhodnotila odborná stylistka Andrea Ziegler. Kto to zvládol najlepšie? Čítajte!


Ivana Gáborík Surovcová, bývalá tanečnica

Jednoduché, elegantné, žensky vkusné. Mužské prvky v ženskej móde budú vždy sexi. Sandále by som vymenila skôr za zlaté alebo biele. Bolo by to ucelenejšie. Na fotke sa javia ako strieborné. Ako doplnok by som nechala len hodinky. Stačia. Skvelý mejkap a účes. 

Módne (s)hity z Moët

Veronika Vágner Husárová, bývalá miss

Šik a sexi. Minimalizmus skvele oživený čipkovým farebným topom. Dáma si to môže dovoliť. Najlepší outfit!

Módne (s)hity z Moët

Katarína Jakeš Štumpfová, bývalá tanečnica

Biela a zlatá boli predpísaným dress codom. Dala to na dámu. Kabelka sa ale už dávno neladí s topánkami. Tu sa mi žiada jedno alebo druhé. Kabelku by som vymenila za bielu alebo pokojne aj vo výraznej farbe. Nepôsobilo by to prvoplánovo. Bolo by to viac sofistikované.

Módne (s)hity z Moët

Dominika Ngo-Ducová, moderátorka

Veľmi pekné šaty. Mini, ale s romantickým podtónom. Dievčenský look jej pristane a rozhodne si to môže dovoliť. Oceňujem, že sa striktne nedržala len bielej a zlatej a siahla po farebnej kabelke. Príjemne to oživila. Ďalšia dáma, ktorá bola ukážkou dobrého vkusu.

Módne (s)hity z Moët

Soňa Štefková, modelka

Chválim. Tak trochu za vílu. Dress code splnený napriek tomu, že nie je celá v bielej a zlatej. Dômyselný styling, ktorý stojí za povšimnutie. Ženské, decentné, elegantné. Skvelé od hlavy po päty.

Módne (s)hity z Moët

Bruno Ciberej, moderátor

Asi nejaké rozpisovanie by bolo zbytočné. Skvelé. Zladené v detailoch. Ukážka, že štýlové to môže byť aj bez džínsov.

Módne (s)hity z Moët

Jeanette Borhyová, Miss Universe SR 2013

Biela pani. Biela je farbou čistoty, nevinnosti, a tak ako čierna v princípe nesklame. Vkusné a príjemné, štýlovo zvolené doplnky. Vrátane účesu a mejkapu.

Módne (s)hity z Moët

Petra Agalareva, finalistka Miss Universe SR 2016

Éterické. K tomuto štýlu sa mi ale viac žiadajú sandále. Tieto topánky pôsobia masívne. Bije sa to trochu. Chce to trochu uhladiť. Aj náramok na ruke by som zvolila v jemnejšom štýle. Mohlo by to byť celkom fajn. Niekedy stačí veľmi málo. Pohrať sa viac s detailmi. Účes a mejkap výborné!

Módne (s)hity z Moët

Vanessa Bottánová, Miss Universe SR 2017

Elegantné, nadčasové. Trochu mi vadia presvitajúce bradavky. Nie som si istá, či sa to do spoločnosti hodí a je to istá vizitka vkusu. Otázka je, ako chce byť dáma všimnutá, či cez osobnosť alebo inak. Samozrejme ale proti gustu žiaden dišputát.

Módne (s)hity z Moët

Lenka LeRa Rakárová, speváčka

Nádherná látka. Empire look jej pristane. Mám ale pocit, že so zlatou je to trochu preexponované. Zlatá je príliš výrazná farba. Ak sa to s ňou preženie, môže to zachádzať do gýčovosti. Sandále by som vymenila pokojne aj za výrazne farbené. To, že je predpísaný dress code biela a zlatá, neznamená, že musím byť oblečená od hlavy po päty v týchto farbách.

Módne (s)hity z Moët

Miriam Mattová s priateľom Filipom, redaktorka a bývalá miss bikiny

Výborné. Dokonale zladené štýly. Má to nápad a šmrnc. Dress code rešpektovaný a všetko ostatné to výborne dolaďuje. Možno iba u pána by mohli byť skôr zlaté detaily ako strieborné. Teda z pohľadu témy. Inak niet čo dodať.

Módne (s)hity z Moët

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články