°C

Štvrtok, 2. júl 2020. Meniny má Berta, zajtra Miloslav.

Televízny návrat roka: Markíza po dlhej dobe „opráši“ obľúbenú šou!

Do hry sa vracia známa televízna šou.
Do hry sa vracia známa televízna šou.
Zdroj: TV MARKÍZA
08.06.2018 14:00

BRATISLAVA - Fanúšikovia sa konečne dočkali! Jedna z najobľúbenejších šou hlási veľkolepý návrat. Na televízne obrazovky by sa totiž mala po štyroch rokoch vrátiť svetoznáma hudobná súťaž Hlas Česko Slovenska.


Fanúšikovia obľúbenej speváckej šou Hlas Česko Slovenska sa konečne dočkajú jeho znovuzrodenia. Svetoznáma súťaž, ktorá sa na našom mediálnom trhu uviedla doposiaľ v dvoch sériách, sa do hry vracia po štyroch rokoch. Plány na tretiu sériu ožili ešte vlani. Namiesto Hlasu však vtedy kompetentní siahli po noblesnej tanečnej šou Let´s Dance, ktorá sa na obrazovky dostala po šiestich rokoch.

Markizácka kastingová stránka už na internete zverejnila aj fotografiu s logom tejto súťaže. Dátum náboru nových nádejných spevákov je však nateraz ešte otázny. „Môžem potvrdiť, že uvažujeme o návrate šou do vysielania. Podrobnosti ale zatiaľ neviem žiadne poskytnúť,“ vyjadril sa pre topky.sk marketingový a PR riaditeľ TV Markíza Michal Borec.

Na Facebooku Casting TV Markíza sa už objavila fotografia avizujúca návrat šou Hlas Česko Slovenska.
Televízny návrat roka: Markíza
Zdroj: Facebook

Na obrazovkách Markízy a Novy sa tento projekt vôbec po prvý raz objavil vo februári 2012 a druhá séria nasledovala o dva roky neskôr.  Prenosom vtedy sprevádzali moderátor Leoš Mareš a speváčka Tina a na kreslách jednotlivých koučov sa vystriedali Josef Vojtek, Michal David, Rytmus, Dara Rolins, Marta Jandová a Majk Spirit. Ako bude vyzerať zostava hlavných protagonistov v novom ročníku je zatiaľ neznáme.

Obľúbená spevácka súťaž Hlas Česko Slovenska hlási po štyroch rokoch veľkolepý návrat.
Televízny návrat roka: Markíza

Sledovali ste v minulosti šou Hlas Česko Slovenska?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 2026Galéria

Do hry sa vracia Na Facebooku Casting TV Obľúbená spevácka súťaž Hlas Fanúšikovia obľúbenej speváckej šou Moderátormi Hlasu boli v Ako koučky sa v V druhej sérii Hlasu

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Facebook, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články