Prvá veľká zmena v Hlase Česko Slovenska: Fúha, tak toto rozhodne nikto nečakal! | Topky.sk

Štvrtok, 18. júl 2019. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Prvá veľká zmena v Hlase Česko Slovenska: Fúha, tak toto rozhodne nikto nečakal!

Markíza bude opäť vysielať Hlas Česko Slovenska
Markíza bude opäť vysielať Hlas Česko Slovenska
Zdroj: TV MARKÍZA
10.07.2018 09:00

BRATISLAVA - Licencovaná svetová šou The Voice, lokalizovaná u nás ako Hlas Česko Slovenska, sa dočká novej série. No a v prípade tretieho ročníka Markíza aj s Novou ihneď zaujali prvou viditeľnou zmenou. Fúha, tak toto zrejme nikto nečakal!


Markíza a Nova ohlásili tretiu sériu Hlasu Česko Slovenska začiatkom júna tohto roka. Na kastingovom webe televízií je už dlhšie spustená aj registrácia nových nádejných spevákov, ktorí sa podľa všetkého na obrazovkách predstavia na budúcu jar. Hoci je to všetko stále len vo fáze príprav, spozorovať možno už aj prvú viditeľnú zmenu.

Súťaž je totiž promovaná pod upraveným, poangličteným názvom „The Voice Česko Slovensko“. Uskutočnilo sa tak najprv na webe a neskôr aj v televíznych spotoch. Okrem úpravy loga došlo tiež k zmenám zaužívanej zvučky, ktorá bola v uplynulých sériách preložená do lokálneho jazyka. V týchto dňoch už ale televízie využívajú originálnu, anglickú verziu.

Od nového, tretieho ročníka budú Markíza s Novou uvádzať šou pod originálnou značkou The Voice. Celý názov však v angličtine nebude.
Prvá veľká zmena v
Zdroj: Facebook

Pod všeobecným označením „The Voice“ uvádzajú súťaž v mnohých ďalších krajinách. Kým v niektorých je to celé odprezentované len v angličtine, v ostatných (ako napríklad aj u nás) ho spájajú s domácim jazykom. S otázkou, prečo sa vedenie rozhodlo zmeniť názov a následne aj zvučku, sme sa obrátili na marketingového a PR riaditeľa Markízy Michala Borca. Ten nám však doposiaľ neodpovedal.

Televízie novému názvu už prispôsobili aj charakteristickú zvučku, ktorá bola v prípade Hlasu Česko Slovenska preložená do lokálneho jazyka.
Prvá veľká zmena v
Zdroj: Facebook

Páči sa vám nový názov The Voice Česko Slovensko?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1175Galéria

Markíza bude opäť vysielať Od nového, tretieho ročníka Televízie novému názvu už Licencovaná svetová šou The Markíza a Nova ohlásili

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Facebook, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články