Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková, šmrcovná Hatalová a Kormúthová v najlepšom outfite večera!

Kristína Kormúthová, Natália Hatalová a Jana Minárková
Kristína Kormúthová, Natália Hatalová a Jana Minárková
30.05.2018 13:00

BRATISLAVA – Vyfintili sa! V piatok večer sa v istej galérii v Bratislave konala módna prehliadka návrhárky Daniely Kralevich, ktorú si nenechalo ujsť ani niekoľko žien zo slovenského šoubiznisu. To, ako sa na túto akciu obliekli, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.


Jana Minaríková, bývalá playmate

Trochu odvážne na tehuľku, povedala by som. Neviem, či aj nie na hranici vulgárnosti. Odstrihla by som si štítok o údržbe na šatách. Pančušky do topánok s otvorenými špičkami nie sú práve šťastná voľba. Či sa to páči, je už na subjektívnom pohľade.

Jana Mináriková
Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková,

Eva Černá, ombudsmanka a bývalá politička

Povedala by som, že stará mladou chcela byť. Postavu jej rozhodne môžu závidieť aj mladšie ročníky, ale zrelá žena by mala byť skôr za dámu. Štýlovo aj farebne nemám výhrady, ostané nech si rozhodne každý sám.

Eva Černá
Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková,

Kristína Kormúthová, moderátorka a podnikateľka

Dokonalá sofistikovaná elegancia s jemným šmrncom extravagancie. Ukážka, že dobrý strih a správna farba sú alfou a omegou dobrého vkusu. Skvele zladené doplnky, doslova od hlavy po päty. Jedna vec, ktorú by som ale vymenila, je kabelka. Do spoločnosti je vhodnejšia menšia. Inak najlepší outfit večera!

Kristína Kormúthová
Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková,

Svetlana Komorová Sopková, bývala tanečnica a porotkyňa šou Miliónový tanec

Veľmi príjemné. Trochu na romantickú nôtu. Zdá sa, že skvele zladené nielen s príležitosťou, ale aj s osobnosťou. Dáme šaty nesmierne pristanú. Výborne doladené doplnkami.

Svetlana Komorová Sopková
Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková,

Martina Mečiarová, moderátorka

Červená jej veľmi sekne. Trošku by som sa viac v budúcnosti pohrala so strihom. Náhrdelník v dekolte, ktorý je sám o sebe pútavý, mi príde zbytočný. Oceňujem výber telových lodičiek. Výborne zladený mejkap a účes.

Martina Mečiarová
Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková,

Natália Hatalová, speváčka

Crop body topy sú „in“ a ona si ich rozhodne môže dovoliť, ale tento mi príde skôr ako alternatíva do fitka. Nemalo by to pôsobiť lacno. A nemám na mysli cenu. Inak čierno-biela kombinácia je asi nepokaziteľná. Dlhá vesta je štýlový kúsok, ktorý vie dodať šmrnc. Mejkap a účes bez výhrad, sú výborné!

Natália Hatalová
Módne (s)hity: Vulgárna Mináriková,

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kristína Kormúthová, Natália Hatalová Jana Mináriková Eva Černá Kristína Kormúthová Svetlana Komorová Sopková Martina Mečiarová Natália Hatalová

Nástroje k článkuZDROJ: topky
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články