Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Módne (s)hity zo Slovenky roka 1: Nedodržaný dress code, éterická Reháková a... Preboha, to vážne?

Mária Kraľovičová, Rebecca Justh a Monika Reháková
Mária Kraľovičová, Rebecca Justh a Monika Reháková
08.06.2018 12:30

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v Bratislave konala honosná akcia Slovenka roka, na ktorej sa zúčastnilo množstvo známych tvárí. Mnohé z nich však nedodržali dress code, ktorým bol black tie. Pozrite sa, koho v prvej časti módnych (s)hitov stylistka Andrea Ziegler pochválila a kto to podľa nej s outfitom nezvládol.


Peter Justin Topoľský, moderátor

Extravagantné a dosť uletené. Na pozvánke bol uvedený dress code black tie. Toto sa tomu ale trochu vymyká. Lepšie je, nie za každú cenu neexperimentovať. Pôsobí to trochu už ale smiešne. Samozrejme proti gustu žiaden dišputát.

Módne (s)hity zo Slovenky

Kamil Peteraj s manželkou, textár

Opäť nedodržaný dress code. Gentlemen by mal mať smoking s čiernym motýlikom a dáma dlhú večernú toaletu. V prípade, že neviem, čo znamená „black tie“, je fajn použiť internet. Ostatné je samozrejme na osobnom vkuse. Je to aj vyjadrenie neúcty voči hostiteľovi a ostatným hosťom.

Módne (s)hity zo Slovenky

Mária Kraľovičová, herečka

Žiaľ, opäť nemôžem pochváliť, i keď samotný outfit je veľmi pekne zladený. Dáma podľa daného dress codu na pozvánke by mala mať večernú dlhú toaletu.

Módne (s)hity zo Slovenky

Jana Brisudová, sochárka

Opäť nedodržaný dress code. Neviem, či si dôkladne prečítala táto dáma pozvánku, ale šaty majú byť dlhé. Topánky - opätky. Kabelka - listová. Nekultúrne a trochu urážlivé voči hostiteľovi.

Módne (s)hity zo Slovenky

Rebecca Justh, návrhárka

Preboha, to vážne? To je fakt zaťažko dať do vyhľadávania na internete, čo znamená dress code black tie? Chýba tiež spoločenský mejkap a účes.

Módne (s)hity zo Slovenky

Karin Majtánová s partnerom Petrom, moderátorka

Konečne môžem pochváliť. Takto nejako to má vyzerať, keď sa dodrží black tie dress code. Karin chválim za veľmi dobrý strih šiat, ktorý jej pristane a výborne ladí s krivkami jej postavy.

Módne (s)hity zo Slovenky

Lucia Forman Habancová, moderátorka

Skvelé, že ďalšia dáma si čítala pozvánku. Veľmi zaujímavé šaty, tematicky zladené s udalosťou. Aplikovanie tradícii je momentálne veľmi „in“. Kabelku by som ale vymenila. Napríklad za bielu listovú. Inak celkom príjemný „look“.

Módne (s)hity zo Slovenky

Monika Reháková, spoluorganizátorka

Nádherné šaty. Perfektne vykreslená ženská silueta. Také vílovské a veľmi éterické. Výborne zladené od hlavy po päty. Vymenila by som akurát kabelku. Nie úplne sa mi sem hodí štýlom.

Módne (s)hity zo Slovenky

Veronika Husárová, bývalá miss

Šaty samy o sebe úžasné aj celkový styling. Ale žiaľ, toto nie je dress code black tie.

Módne (s)hity zo Slovenky

Petra Ficová, fotografka

Jednoduché, vkusné a tiež veľmi pohodlné. Čo  trochu ruší, sú viditeľné bradavky. Nepríde mi to vkusné práve do spoločnosti. Možno vec osobného názoru?

Módne (s)hity zo Slovenky

Danica Nejedlá s manželom Alexandrom, moderátorka

V jednoduchosti je krása a Danica to vystihla dômyselne a jednoznačne. Trochu mi vadí výber kabelky, nehodí sa sem. Manžela chválim. Vidno, že obaja čítali pozvánku.

Módne (s)hity zo Slovenky

Eva Černá, ombudsmanka

Áno, je oblečená tematicky. Na Slovenku roka ako pravá Slovenka. Neviem, či bola na pozvánke možnosť aj iného dress codu. Ak nie, toto nie je black tie.

Módne (s)hity zo Slovenky

Marika Časnochová, finalistka miss Slovensko 2010

Nádherné zelené šaty. Jednoznačne si môže dovoliť aj lesklý materiál. Zaujímavý strih, ktorý nechá vkusne vyniknúť siluetu. Decentne zvolené doplnky vrátane účesu aj mejkapu.

Módne (s)hity zo Slovenky

Jana Mutňanská s partnerom Jozefom Dolinským, redaktorka

Môžem len chváliť. Dokonale zladený pár. Vkusné, estetické v rešpektovaní určeného dress codu. Niet čo vytknúť. Jeden z najlepšie oblečených párov večera!

Módne (s)hity zo Slovenky

Zuzana Ťapáková, bývalá riaditeľka Markízy

Na Slovenku roka rozhodne tematické. Kroj je krásny, pristane jej. Opäť sa ale zopakujem, neviem či na pozvánke bola aj iná možnosť dress codu. Ak áno, kroj je skvelá voľba. Ak len black tie, tak potom toto dress code nie je.

Módne (s)hity zo Slovenky

O vizáž našej redaktorky sa postaral tím kliniky Mishell beauty»

Módne (s)hity zo Slovenky
Zdroj: Jan Zemiar

 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: topky
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články