Mečiar ukázal svoju druhú manželku: Takto to medzi nimi iskrí! | Topky.sk

Pondelok, 10. december 2018. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Mečiar ukázal svoju druhú manželku: Takto to medzi nimi iskrí!

Ján Mečiar
Ján Mečiar
17.05.2018 12:00

BRATISLAVA - Bozky a zaľúbené pohľady! Moderátor jojkárskeho spravodajstva Ján Mečiar (47) do spoločnosti často nechodí. Tento týždeň však spravil výnimku a objavil sa jojkárskej akcie v známej vyhliadkovej veži UFO. Priviedol aj svoju druhú manželku Janu (52), ktorú verejnosti až tak dobre nepozná. Manželia prekvapili prítomných bozkami a bolo vidieť, že to medzi nimi stále iskrí!


Zrejme mnohí nevedia, ale známy moderátor jojkárskeho spravodajstva Ján Mečiar je už druhýkrát ženatý. Pred viac ako 13 rokmi sa rozviedol s prvou manželkou, s ktorou má tri deti, 19-ročného Adama, 15-ročnú Veroniku a 14-ročného Marka. V čase rozvodu však začal randiť s Jankou, ktorú už roky poznal z akcií, ktoré ona organizovala a on moderoval. Brali sa, keď mala Janka 40 rokov, po roku randenia. Hoci sa snažili aj o spoločné dieťa, nakoniec im dopriate nebolo.

Napriek tomu sú šťastní a užívajú si jeden druhého, čo bolo vidieť aj na nedávnej akcii v bratislavskom UFE, kde si manželia neustále prejavovali nežnosti a rozdávali bozky. Bolo vidieť, že aj po rokoch to medzi nimi iskrí. Spolu si dokonca vyskúšali aj adrenalínovú atrakciu - skywalk.

O moderátorovi je známe, že je športovec a rád behá, no nik nečakal, že pod sakom skrýva takú vyšportovanú postavu, ktorú v ten deň v obtiahnutom tričku predviedol. Hoci je jeho manželka od neho o 5 rokov staršia, ani ona sa zjavne nebráni športovým aktivitám a tiež si vyskúšala túto adrenalínovú záležitosť. Fotografie manželov si môžete pozrieť v našej GALÉRII»

Tvoria podľa vás Mečiar s manželkou sympatický pár?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1444Galéria

Ján Mečiar Ján Mečiar a jeho Ján Mečiar a jeho Ján Mečiar Ján Mečiar si takto Manželka Jána Mečiara Jana. Ján Mečiar s manželkou Ján Mečiar s manželkou

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Vlado Anjel;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články