Lucie Vondráčková v ohrození: Otrava nebezpečnou látkou! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Lucie Vondráčková v ohrození: Otrava nebezpečnou látkou!

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Facebook
16.05.2018 12:00

PRAHA - Prežila dramatické chvíle! Známa česká speváčka Lucie Vondráčková (38) bola v ohrození života. V čase natáčania jej nového videoklipu sa totiž do ovzdušia dostala nebezpečná látka, ktorá všetkých na pľaci priotrávila.


Speváčka Lucie Vondráčková sa aktuálne nachádza v pražských Vršoviciach, kde v týchto dňoch natáčala svoj najnovší videoklip. Počas toho však prežila poriadne krušné chvíle, keď sa spolu so všetkými zúčastnenými na pľaci nadýchala nebezpečnej látky, ktorá sa dostala do ovzdušia.

„Počas natáčania sme sa všetci dosť priotrávili. V ulici kina Pilotov niečo kopali a zamorili to tam nejakou šialenosťou. Predstavte si poriadne silnú vôňu lepidla kanagon úplne všade, kde sa ešte tancuje a spieva,“ opísala dramatické momenty pre super.cz blondínka.

Hoci si táto nepríjemná situácia nevyžadovala lekársky zásah a našťastie sa nikomu nič vážne nestalo, bez následkov to nezostalo. „Všetci sme boli statoční a neomdleli sme. Sfetovaní sme ale boli dokonale,“ dodala Lucie.

Speváčka Lucie Vondráčková sa pri natáčaní svojho nového klipu nadýchala nebezpečnej látky, ktorá sa dostala do ovzdušia.
Lucie Vondráčková v ohrození:


Galéria

Lucie Vondráčková Speváčka Lucie Vondráčková sa Lucie Vondráčková sa aktuálne Pri natáčaní Vondráčkovej nového

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Česká televize, Profimedia, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články