°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Šarköziová ukázala sestru a brata: Pozrite, veď sa na seba vôbec nepodobajú!

Silvia Šarköziová
Silvia Šarköziová
Zdroj: Jan Zemiar
09.04.2018 12:00

BRATISLAVA - Oni sú naozaj rodina?! Talentovaná violončelistka Silvia Šarköziová (44) je krásna žena, ktorá napriek tomu, že už nemá dvadsať, je vždy dokonale upravená a maximálne zvodná. Po svojom boku má už viac ako 25 rokov jediného muža – Ernesta, s ktorým je od tínedžerských čias a dnes spolu vychovávajú dospievajúcu dcéru Vanessu. Okrem nich však do jej rodiny patria aj súrodenci, ktorí nie sú tak mediálne známi ako diablica. Pozrite sa na nich, veď sa na seba nepodobajú!


Cigánska diablica Silvia Šarköziová a jej manžel Ernest spolu s dcérou Vanessou, ktorá rovnako ako oni patrí medzi talentovaných hudobníkov, tvoria krásnu a známu rodinu. Okrem nich však do ich rodinného klanu patria aj dvaja súrodenci violončelistky, ktorí nie sú až tak verejne známi ako muzikanti.

Silvia ukázala na nedávnej divadelnej premiére markizáckej Smotánke svoju sestru Danielu Mihokovú. Napriek tomu, že je to šarmantná dáma, na Silviu sa veľmi nepodobá, aj keď sú obe tmavovlásky. Dievčatá majú ešte brata, ktorý je úspešný podnikateľ. Keďže súrodenci kvôli chorobe prišli veľmi skoro o rodičov, držia pokope. Fotografie súrodencov si môžete pozrieť v našej GALÉRII»

Podobajú sa podľa vás súrodenci na svoju známu sestru Silviu Šarköziovú?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 452Galéria

Silvia Šarköziová Silvia Šarköziová ukázala sestru Sestra Silvie Šarköziovej Daniela Sestra Silvie Šarköziovej Daniela Brat a sestra Silvie Silvia Šarköziová a jej Vanessa a Silvia Šarköziová Ernest, Vanessa a Silvia

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza/Smotánka

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články