Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Strach o vážne chorého herca: Po troch dňoch od zmiznutia prišla tajomná správa!

Jiří Pomeje
Jiří Pomeje
09.03.2018 13:30

PRAHA - Rakovinou skúšaný herec Jiří Pomeje (53) sa od začiatku týždňa nikomu neozýval a ignoroval dokonca aj dôležité stretnutia so svojím ošetrujúcim lekárom. Po jeho nečakanom zmiznutí však najnovšie prišla správa, ktorá je zahalená obrovským rúškom tajomstva. Čo sa to s ním vlastne deje?!


V polovici januára absolvoval náročnú operáciu rakoviny hrtana, mesiac už bol v rekonvalescencii doma a teraz akoby sa po Jiřím Pomejem zľahla zem. Neozval sa svojej manželke a nedostavil sa ani na stretnutie ohľadom hlasovej náhrady, ktoré mal vopred dohodnuté so svojím onkológom.


Obavy z najhoršieho: Ťažko chorý herec je nezvestný!


„Pán Pomeje v pondelok neprišiel a ani sa neospravedlnil,“ povedal ešte začiatkom týždňa pre Blesk.cz hercov doktor. Paradoxom je, že Pomejeho žena skalopevne tvrdila, že Jirka si túto dôležitú schôdzku preložil na utorok. Nuž, ale o tom by musel v prvom rade vedieť práve jeho ošetrujúci lekár: „Skutočne neviem, čo s Jiřím je. Tak sa ho opýtajte sami.“

Českí novinári tak celú situáciu chytili do vlastných rúk a Pomejeho kontaktovali s tým, či je vôbec nažive. Odpoveď inak vždy komunikatívneho umelca bola však tentoraz viac než zvláštna. Po niekoľkých správach, ktoré mu odoslali, sa totiž zmohol len na jednoslovné „Áno“.

Čo sa to s ťažko chorým hercom vlastne deje, prečo všetkých ignoruje a kde sa ukrýva? Všetko je ešte, bohužiaľ, zahalené obrovským rúškom tajomstva. Ostáva teda len dúfať, že sa z tohto zvláštneho stavu čím skôr dostane a nespraví nič, čo by mohlo uškodiť jemu či jeho najbližším...

Nikto nevie, kde sa aktuálne Jiří Pomeje nachádza a čo ďalej zamýšľa.
Jiří Pomeje
Zdroj: SITA


Galéria

Jiří Pomeje Nikto nevie, kde sa V polovici januára absolvoval Ťažko chorý herec Jiří Pomeje odoslal českým novinárom

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Facebook, Ján Zemiar, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články