Voštinárov pikantný trapas na verejnosti: „Pridusili“ ho obrie prsia známej svetovej herečky! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Voštinárov pikantný trapas na verejnosti: „Pridusili“ ho obrie prsia známej svetovej herečky!

Vlado Voštinár
Vlado Voštinár
Zdroj: Jan Zemiar
02.03.2018 09:00

BRATISLAVA - Obľúbený jojkár Vlado Voštinár (54) si počas svojej bohatej kariéry prešiel kadečím - brbty, úsmevné momenty, či dokonca pikantný trapas priamo na očiach verejnosti. No a práve ten ho vykoľajil natoľko, že... Fúúúha!


Tento pikantný trapas si zapamätá do konca života! Moderátor Vlado Voštinár je síce ostrieľaný harcovník, no aj on sa počas svojej kariéry musel popasovať s niečím, na čo len tak ľahko nezabudne. Stalo sa to počas moderovania istej módnej prehliadky v Prahe, kde ho na pódiu pred očami verejnosti takmer "pridusili" obrovské prsia známej svetovej herečky, exmanželky Sylvestra Stalloneho.

„Bola tam Brigitte Nielsen. A to je pomerne vysoká a veľká žena. Veľmi obdarená žena. A tam som zistil, že dokonca je aj veľmi bezprostredná. Ja som to moderoval tak, že motýlik, smoking, proste tak, ako sa patrí,“ rozhovoril sa s potmehúdskym úsmevom.

„No a Brigitte Nielsen som privítal na scéne a ona prišla, privinula si ma a tým, že ja som pomerne nižší človek, tak som bol na úrovni jej pŕs obrovských a ona si ma tak materinsky privinula a ja som sa v tom momente stratil medzi jej prsiami. A v podstate držala si ma pomerne dlho, možno to boli sekundy, ale mne to prišlo, akoby to boli týždne,“ pokračoval Vlado s tým, že keď ho Brigitte konečne pustila, tak v danom momente mu nebolo všetko jedno.

Obľúbený jojkár Vlado Voštinár nám v rozhovore porozprával o svojom najväčšom moderátorskom trapase.
Voštinárov pikantný trapas na
Zdroj: Jan Zemiar

„Keď ma akože vypustila do davu, že choď a moderuj, tak ja som bol z toho celý strapatý, motýlika som mal na krivo a ľudia sa na tom bavili a vtedy priznávam, že som bol trošičku vykoľajený,“ dodal moderátor, ktorý nám následne prezradil, že i keď bol vtedy v miernom pomykove, teraz sa na tejto vtipnej historke dosť dobre zabáva. „Lebo keby som videl, že toto robí inému moderátorovi, tak sa z toho tiež poriadne nasmejem,“ uzavrel Voštinár.

Brigitte Nielsen hrala napríklad v rozprávke Fantaghhiró.
Voštinárov pikantný trapas na

Pobavil vás Voštinárov pikantný trapas?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 626Galéria

Vlado Voštinár Obľúbený jojkár Vlado Voštinár Brigitte Nielsen hrala napríklad Obľúbený moderátor Vlado Voštinár Moderátor Vlado Voštinár je Vlado Voštinár je dlhoročnou

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar, TV JOJ, Facebook, Reteitalia,;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články