Módne (s)hity z Markíza párty 2: Nevhodný Brajerčík, Kobielsky ako James Bond a Rolins najlepšie oblečená celebrita | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Módne (s)hity z Markíza párty 2: Nevhodný Brajerčík, Kobielsky ako James Bond a Rolins najlepšie oblečená celebrita

Peter Brajerčík, Dara Rolins a Vladimír Kobielsky
Peter Brajerčík, Dara Rolins a Vladimír Kobielsky
15.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami televízia Markíza usporiadala párty, kde nechýbali ich známe tváre, speváci, herci a ďalší prominentní hostia. Odborníčka na módu Andrea Ziegler sa opäť pozrela na ich outfity a takto ich zhodnotila.


Gizka Oňová, herečka a speváčka

V princípe elegantné a vhodné pre dámu. Čierno-biela kombinácia je bezpečná a nič sa ňou nepokazí.

Módne (s)hity z Markíza

Silvia Lakatošová a Martin Nikodým, riaditeľka Miss Universe SR a moderátor

Silvia je veľmi pekná žena, ktorej postavu môže závidieť hociktorá dvadsaťročná. Čierne šaty sú klasika a vždy dobrá voľba. Krátku dĺžku si môže dovoliť. Zvolila by som ale skôr telové pančuchy, jemne transparentné, alebo možno čierne, ale tenšie, rafinovane zdobené. Môže si to dovoliť! Chválim výber doplnkov. Parádne náušnice a už nič zbytočne rušivé!

Martin stavil na ležérnu eleganciu. Urobil dobre. Zaujímavo zladené v detailoch. Príjemný pánsky styling!

Módne (s)hity z Markíza

Rasťo Sokol, moderátor

Ďalší celkom v pohode športovo-elegantný štýl. Nič extra, ale tiež zas nič hodné prehnanej kritiky. Také: môže byť.

Módne (s)hity z Markíza

Členovia skupiny HEX

Čierna je farba pre ženy, ale aj pre mužov, ktorou sa do spoločnosti nič nepokazí. Každý sám dobre a tiež spolu dobre!

Módne (s)hity z Markíza

Vladimír Kobielsky, herec

Slovenský James Bond. Výborné! Elegantné, štýlové a neskutočne šik. Akurát pozor na dĺžku nohavíc a rukávy na saku by mohli byť tiež trochu kratšie. Malé detaily vedia urobiť veľa!

Módne (s)hity z Markíza

Peter Brajerčík, herec

Opäť niečo, čo mi nepríde úplne vhodné na spoločenskú akciu. Tváre televízie, ktoré ju reprezentujú, by sa mali adekvátnejšie obliecť. Je to tiež prejav úcty, či postoj voči televízii, ktorá im dáva priestor. Keďže išlo o event televízie Markíza, konkrétne o biznis párty, mal by byť oblečený viac spoločensky. Oblečenie je neverbálny prejav a vie povedať veľa aj bez slov!

Módne (s)hity z Markíza

Katarína Knechtová, speváčka

Čierno-biela kombinácia je vždy dobrá voľba. Tu by som vymenila čižmy za klasické lodičky. Bolo by to elegantnejšie a viac ženskejšie. Potom by to bolo dokonalé. Mejkap a účes príjemne zladený, tiež vrátane doplnkov!

Módne (s)hity z Markíza

Veronika Strapková, speváčka

Zaujímavé šaty. Farba jej neskutočne pristane. Celkom vydarený styling. Účes aj mejkap dobre zladený s celkovým štýlom. Možno by som kabelku ladila vo farbe šiat. Bolo by to viac sofistikovanejšie. Veľmi pekná dáma!

Módne (s)hity z Markíza

Emma Drobná, speváčka

Šaty parádne. Strih aj dĺžka jej seknú. Výborne doladené šik pančuchami. Skvelý výber topánok, doplnkov, účesu a tiež mejkapu. Nabudúce by som viac plánovala, čo si oblečiem na dva eventy po sebe. Mala veľmi podobné šaty aj na svojom krste. Môže to pôsobiť, akoby si obliekla tie isté šaty. Na tomto by som si dala záležať. Špeciálne v jej prípade.

Módne (s)hity z Markíza

Lenka Vavrinčíková, moderátorka

Zelená Lenke veľmi pristane. Kabelku by som vymenila. Neplatí už totiž zásada, že musí ladiť s topánkami. Vybrala by som ju vo farbe nachádzajúcej sa na šatách okrem čiernej. Bolo by to viac šik! Inak celkovo príjemné, svieže.

Módne (s)hity z Markíza

Dara Rolins, speváčka

Myslím, že ona vie módu cítiť ako nikto iný. Pre mňa najlepšie oblečená známa tvár slovenského šoubiznisu. Nemám čo viac dodať. Štýlové, trendové, s podtónom nadčasovej príjemnej elegancie.

Módne (s)hity z Markíza


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články