Módne (s)hity z Let’s Dance: Extravagantný Moisés, krásna dáma Majeská a Vincze na jedničku! | Topky.sk

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Módne (s)hity z Let’s Dance: Extravagantný Moisés, krásna dáma Majeská a Vincze na jedničku!

Zľava: Viktor Vincze, Silvia Majeská, Tony Moisés.
Zľava: Viktor Vincze, Silvia Majeská, Tony Moisés., Zdroj: Vlado Anjel
11.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulá nedeľa patrila šiestemu kolu markizáckej šou Let's Dance. Tancujúce známe tváre prišlo podporiť mnoho prominentých hostí. Ako sa na túto príležitosť vyparádili, zhodnotila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom!


Tony Moisés, bývalý tanečník

Trocha extravagantné, ale štýlové. A tiež dosť spoločenské. Výber outfitu ladí s osobnosťou a príležitosťou. Trochu upraviť dĺžku nohavíc a bude to dokonalé. Oceňujem ladenie topánok s farbou klopne na saku, že to nebol prvý plán výberu čiernych topánok. 

Módne (s)hity z Let’s
Zdroj: Vlado Anjel

Martin Mňahončák, herec

Športová elegancia. Za mňa áno. Príjemne zladené modré odtiene s bielou. Ja by som to trochu vyladila. Dala by som do vrecka saka vreckovku. Aj s kvetinovou potlačou. Získalo by to viac spoločenský „look“. Inak fajn.

Módne (s)hity z Let’s
Zdroj: Vlado Anjel

Silvia Majeská, manželka režiséra Pepeho Majeského

Krásna dáma. Modrá jej pristane a čiernu si tiež môže dovoliť. Siahla by som skôr po telových pančuchách. Bolo by to jemnejšie a decentnejšie. Väčšiu ženskosť by som podtrhla klasickými lodičkami. Trošku taká klasika, ale elegantná a decentná. 

Módne (s)hity z Let’s
Zdroj: Vlado Anjel

Zuzana Porubjaková, herečka

Čiernou sa nič nepokazí. Na večer ideál. Jednoduché šaty dáme pristanú. Veľmi chválim, že nechala dekolt čistý a siahla radšej po výraznejších náušniciach. Oceňujem, že nezvolila čierne pančuchy a lodičky, ale zladila ich s farbou pokožky. Pozor ale na topánky, aby neboli poškodené. Obitá špička topánok môže pokaziť celkový dojem dobrého vkusu!

Módne (s)hity z Let’s
Zdroj: Vlado Anjel

Ivan Jakeš, motocyklový pretekár

Opäť vydarený pánsky styling. Štýlové neformálne prevedenie oblekovej variácie. Nevadí mi, že tam nie je kravata, ale vreckovka vo vrecku saka povyšuje pánsky outfit do spoločenskej verzie. Dávalo by to tomu väčší šmrnc. Opasok mi príde o niečo svetlejší. Aspoň na fotke. Mal by byť presne vo farbe topánok. Tak to v mužskej móde platí. Opasok musí ladiť s topánkami (v spoločenskej a formálnej pánskej móde určite).

Módne (s)hity z Let’s
Zdroj: Vlado Anjel

Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem, moderátori

Táto zelená jej neskutočne pristane. Nie som si ale úplne istá strihom. Teda minimálne v hornej časti postavy. Trochu jej to deformuje hrudník a nevyzerá to pekne.

Manžel na jednotku. Jednoduché a pritom neskutočne šik a štýlové!

Módne (s)hity z Let’s
Zdroj: Vlado Anjel

Kto sa obliekol najlepšie?


Galéria

Zľava: Viktor Vincze, Silvia Tony Moisés, bývalý tanečník Martin Mňahončák, herec Silvia Majeská, manželka režiséra Zuzana Porubjaková, herečka Ivan Jakeš, motocyklový pretekár Adela Vinczeová s manželom

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články