Módne (s)hity z Let's Dance: Výnimočná Adela, neprehliadnuteľná Fialová a bývalá playmate ako od kolotočov! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Módne (s)hity z Let's Dance: Výnimočná Adela, neprehliadnuteľná Fialová a bývalá playmate ako od kolotočov!

Soňa Mihaličková, Adela Vinczeová a Zuzana Fialová
Soňa Mihaličková, Adela Vinczeová a Zuzana Fialová, Zdroj: Jan Zemiar
17.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Let's Dance je nablýskaná, nielen čo sa tanečných kostýmov týka, ale aj hostia by mali chodiť patrične vyobliekaní. Ako sa vyparádili na siedme kolo, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.


Mirka Almásy, rosnička 

Krásna žena, ktorá má rada módu a vie, čo jej pristane. Zelená je trefa do čierneho. Telové lodičky skvele ladia s farbou pokožky a perfektne predlžujú nohy. Všetko dokonale zladené s osobnosťou a príležitosťou. 

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Adela Vinczeová a Viktor Vincze, moderátori

Adela - krásne šaty. Skvelý strih, ktorý jej pristane. Zaujímavá látka, ktorá im dáva výnimočnosť. Oceňujem, že siahla po telových lodičkách a nie čiernych. Pôsobí sofistikovane a elegantne. Dokonalé.

Viktor - skvelé predvedenie formálneho obleku v ležérnom štýle. Výborná voľba doplnkov vrátane vreckovky vo vrecku saka. Príjemne zladený pár.

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Miro Jaroš, spevák

Modrá je dobrá. Opäť ukážka, ako konzervatívny oblek môže vyzerať šik. Oceňujem výber farby topánok, ktoré zladil s farebným detailom vreckovky vo vrecku saka. Trochu by som si dala pozor na dĺžku nohavíc. Sú príliš dlhé. Celkový dojem príjemný, štýlový a veľmi elegantný.

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Soňa Mihaličková, bývalá playmate

Tu mi to príde trochu neucelené. Farebne rozhádzané. Také kolotočiarske. Dajme bielu košeľu s ozdobou ako základ. Chce to siahnuť po elegantnej sukni, či nohaviciach. Rifľová rozstrapkaná sukňa nemá čo byť na večernú spoločenskú príležitosť. Potom by som volila skôr klasické elegantné lodičky a jednofarebnú kabelku, ktorá môže byť aj výraznej farby a dodá tomu všetkému atmosféru a emóciu. Toto je najhorší outfit večera. Je dobré sa zamyslieť, kam idem a zladiť sa aj so spoločenskou udalosťou. To, ako sa oblečiem, je tiež prejav úcty k hosťom večera!

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Miriam Kalisová, moderátorka a Dušan Pašek, bývalý hokejista

Pekné šaty, pristanú jej. Kabelku by som sa snažila zladiť viac vo farbe šiat. Možno to ale skresľuje fotka. Výborná voľba lodičiek, výnimočná farba, ktorá skvele dopĺňa celkový vzhľad. 

Dušan zvolil oblek dobrého strihu. Vymenila by som topánky za elegantnejšie. Tieto sú viac športové a vhodnejšie na bežný deň. S Mirkou sa zladil vreckovkou vo vrecku saka. Pekný pár.

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Zuzana Fialová, herečka

Pekná farba šiat, ktorá ladí s jej pokožkou. Strih šiat, ktorý korešponduje s jej postavou. Dlhé šaty ju robia neprehliadnuteľnou dámou. Čierne pančuchy by som ale vymenila za telové. Lepšie by vynikli krásne topánky. Nebol by to príliš veľký farebný kontrast s farbou šiat. Bolo by to elegantnejšie.

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Redaktorky portálu Topky.sk obliekol LUXYstore»

Módne (s)hity z Let's
Zdroj: Jan Zemiar

Kto sa podľa vás obliekol najlepšie?


Galéria

Soňa Mihaličková, Adela Vinczeová Rosnička Mirka Almásy Moderátori Adela a Viktor Spevák Miro Jaroš Bývalá playmate Soňa Mihaličková Moderátorka Miriam Kalisová a Herečka Zuzana Fialová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články