Módne (s)hity zo 4. kola Let's Dance: Dáma večera Kövešová, Adela ako femme fatale a Didiana? Toto nemá fazónu! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Módne (s)hity zo 4. kola Let's Dance: Dáma večera Kövešová, Adela ako femme fatale a Didiana? Toto nemá fazónu!

Kristína Kövešová, Dagmar Didiana Dianová, Adela Vinczeová
Kristína Kövešová, Dagmar Didiana Dianová, Adela Vinczeová
Zdroj: Jan Zemiar
27.09.2017 00:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer sa konalo už štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom!


Adela Vincezová s manželom Viktorom Vinczem, moderátori

Femme fatale večera. Šaty dosť výrazné na to, aby potrebovali ďalšie zdobenie. Adelu skvele vystihujú. Výborný výber topánok. Všetko na prvý pohľad jednoduché, ale pritom dostatočne parádne a spoločenské!

Manžel mi príde trochu nezladený. Nielen s Adelou, ale celkovo. Toto mi príde zbytočný experiment... Siahla by som po dobrom čiernom obleku. Kravata nemusí byť, ale povýšila by som to vreckovkou vo vrecku. Trochu uhladiť a bolo by to fajn...

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Miriam Kalisová s partnerom Dušanom Pašekom ml., moderátorka a bývalý hokejista

Krásna elegantná dáma. Čierne malé na večer je viac ako trefa do čierneho... Výborný výber lodičiek. Vymenila by som určite kabelku. Za prvé je príliš veľká, za ďalšie inej farby, v tomto prípade čiernej, by bola lepšia voľba. Táto strieborná sa bije so striebornou farbou na topánkach. A navyše už dávno neplatí pravidlo, že kabelka musí ladiť s topánkami... Inak chválim mejkap a účes!

Partner sa zladil. S príležitosťou a samozrejme tiež s partnerkou. Oceňujem veselú farbu vreckovky. Žeby ladenie s farbou rúžu partnerky? Veľmi pekný pár!

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Kristína Kövešová, redaktorka

Opäť, čierna je ideálna voľba na večer. Kristína si vybrala dobre. Pristane jej romantika, ale aj takýto ženský štýl. Skvelý výber kabelky, ktorá vkusne ladí s náušnicami... Skvele podčiarknuté účesom a mejkapom. Dáma večera. 

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Zuzana Javorová, moderátorka

Čierne šaty košeľového strihu sú okrem iného praktické, trendy a samozrejme vždy elegantné. Farebné lodičky sú dobrá voľba, dávajú tomu farebnosť a šmrnc. Upustila by som od náramkov a minimalizovala by som počet prsteňov, nehodia sa k perlám. Zbytočne prezdobené... Červený náramok, ktorý má asi svoj význam, by som vymenila za decentnejší, tenší.

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Katarína Kulová, rosnička

Opäť stávka na istotu. Čierna je viac ako idálna voľba na večer. Sexi a zároveň svieže a vkusné. Chválim, že sa dáma neprezdobila. Šaty síce na prvý pohľad jednoduché, ale svojou štruktúrou dostatočne výrazné... Aby sa dáma nestala chodiacim gýčom, netreba už príliš veľa. Lodičky by som ale vymenila za klasické čierne. Tieto až tak dokonale neladia. Výborná voľba doplnkov od náušníc, cez mejkap, až po účes...

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Mary Havranová, herečka

Čierno-bielou kombináciou sa nič nepokazí. Jednoduché, pekné a myslím, že aj zladené s osobnosťou.

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Dagmar Didiana Dianová, moderátorka

Postupne si to rozoberme. Šaty môžu byť, ale chce to vyladiť doplnkami. Majú zlaté zdobenie. To by som zladila práve so zlatými topánkami. Kabelku by som vymenila za hladkú farebnú. Náramok je tu ako päsť na oko. Náušnice jemnejšie by boli lepšia voľba. Čo mi najviac chýba, je účes. Toto nemá fazónu. Myslím, že k týmto šatám by sa viac hodil výčes. Trošku by som to ucelila. Didiana nepôsobíš tu príliš upravene. Ty to vieš dať oveľa lepšie!

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Zuzana Fialová, herečka a porotkyňa

Tento strih šiat jej veľmi pristane. Elegantné, slávnostné a neskutočne ženské. Aj ozdoba na krku je šik a ladí s celkovým štýom. Náramok neviem, nehodí sa sem. A stačí jedna dominantná ozdoba. Menej je viac. Čo ma ale zaráža, sú čierne pančuchy a ešte vyzerajú, že sú aj lesklé. Jemné, telové, matné by boli oveľa lepšia voľba. Aj nohy by lepšie vynikli spod rafinovaného rozparku. Vzniká tiež farebná nerovnováha s vrchnou časťou postavy. Maličkosti vedia urobiť veľa.

Módne (s)hity zo 4.
Zdroj: Jan Zemiar

Kto vyzeral počas 4. kola Let's Dance najlepšie?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články