Známa slovenská moderátorka priznala vylepšenie na tvári: TOTO si nechala upraviť! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Známa slovenská moderátorka priznala vylepšenie na tvári: TOTO si nechala upraviť!

Moderátorka Didiana nám prezradila, aké estetické vylepšenie v minulosti podstúpila.
Moderátorka Didiana nám prezradila, aké estetické vylepšenie v minulosti podstúpila., Zdroj: Vlado Anjel
11.10.2017 09:00

BRATISLAVA - Rukami plastického chirurga prešlo už mnoho známych celebrít. Výnimkou nie sú ani hviezdne krásky zo slovenského šoubiznisu, ktoré majú na krku viaceré estetické vylepšenia. Účinky populárnej kyseliny hyalurónovej na vlastnej koži vyskúšala už napríklad aj moderátorka Dagmar „Didiana“ Dianová (40). Čo si nechala napichať?


Rádiová speakerka Dagmar „Didiana“ Dianová už roky ohuruje mladistvou vizážou. Svojou energiou, chuťou do života a v neposlednom rade i skvelým fyzickým výzorom stále dokáže zatieniť i o polovicu mladšie ročníky – a to aj napriek tomu, že si tento rok pripísala na chrbát už štvrtý krížik.

Niekedy to dokonca vyzerá tak, akoby táto vždy pozitívne naladená blondínka zastavila čas a mala doma ukrytý tajný elixír mladosti. Tento fakt potvrdila aj na nedávnej spoločenskej akcii, na ktorej sme Didianu oslovili a vyzvedali, ako sa jej darí udržiavať sa v čo najlepšej fyzickej forme.  „V kondícii sa snažím udržiavať tak, že sa snažím chodiť cvičiť a behať,“ odpovedala nám s úsmevom sympaťáčka.

Zaujímalo nás tiež, či sa za jej tip-top výzorom neskrýva predsa len aj nejaký skrášľujúci zákrok. „Áno, podstúpila som zákrok. Vyhladili mi jazvu na čele. Mám tam vpichnutú kyselinu hyalurónovú, aby bola... ale občas to vidieť, no,“ prezradila nám dôvod, prečo sa rozhodla vyskúšať  tento mimoriadne populárny „zlepšovák“. Moderátorka  zároveň dodala, že okrem toho žiadne iné invazívne procedúry zatiaľ nepodstúpila.

Moderátorka Didiana vyzerá skvelo aj bez plastík.
Známa slovenská moderátorka priznala
Zdroj: Vlado Anjel

Ja vám moderátorka Didiana sympatická?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 740Galéria

Moderátorka Didiana nám prezradila, Moderátorka Didiana vyzerá skvelo Didiana môže byť pre Didiana aj napriek zrelému Didiana sa môže pýšiť

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Vlado Anjel;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články