Ostrý konflikt medzi Táslerom a Ďurovčíkom: Krik, hádka a... Takto to dopadlo! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Ostrý konflikt medzi Táslerom a Ďurovčíkom: Krik, hádka a... Takto to dopadlo!

Ivan Tásler a Ján Ďurovčík
Ivan Tásler a Ján Ďurovčík
Zdroj: Ján Zemiar/SITA
21.09.2017 19:30

BRATISLAVA - Ivan Tásler (38) a Ján Ďurovčík (46) sú muži, ktorí vo svojom odbore patria medzi to najlepšie, čo na Slovensku máme. Obaja páni však majú aj ďalšiu spoločnú črtu - nedávajú si servítku pred ústa a na rovinu povedia to, čo si myslia. A ako to vyzerá, keď sa takíto dvaja „titani” pohádajú? Je to poriadny masaker!


Ďurovčík a Tásler majú na konte už niekoľko mimoriadne úspešných spoluprác. A keďže sú obaja mimoriadne silné osobnosti, zrejme nikoho neprekvapí, že páni sa už v minulosti dokázali počas práce dostať do nepríjemnej potýčky. Na jednu z nich si zaspomínali aj v jojkárskej šou Všetko čo mám rád.

„Bol taký moment, že sme mali niekde hrať spolu a odišiel z tej sály, lebo sme sa pohádali. Bolo to asi päť alebo desať minút pred koncertom. Boli tam rôzne dôvody...“ začal rozprávať muzikant o konflikte, ktorý medzi ním a Janom vznikol. A hoci ani jeden z nich nechcel prezradiť dôvod hádky, netajili sa tým, že jej priebeh bol poriadne drsný.

Ján Ďurovčík a Ivan Tásler sa v minulosti poriadne pohádali.
Ostrý konflikt medzi Táslerom
Zdroj: TV JOJ

Obaja muži boli takí vyburcovaní, že im neprekážalo ani niekoľko svedkov. „Toto je vážna story. Predstavte si, že natrieskaná hala, ľudia už dvadsať minút skandujú a my dvaja v šatni a jeden na druhého. Krik, všetko... Kapely vedľa, tanečníci vedľa a všetci čakali, čo bude. V zákulisí počuješ divákov skandovať a my hádka jak sviňa,“ doplnil Ivanovo rozprávanie režisér.

A hoci evidentne nešlo o práve jemnú výmenu názorov, páni sa nakoniec zachovali ako praví profesionáli a celú situáciu si vysvetlili. „Vyriešili sme to,“ priznal na záver Ďurovčík.  

Už ste sa s niekým pohádali na verejnosti?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1323Galéria

Ivan Tásler a Ján Ján Ďurovčík a Ivan Ivan Tásler Ján Ďurovčík a Ivan

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články