FOTO Ivan Tásler rapídne schudol: Takto teraz vyzerá! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

FOTO Ivan Tásler rapídne schudol: Takto teraz vyzerá!

Ivan Tásler
Ivan Tásler
Zdroj: SITA
23.05.2018 12:30

BRATISLAVA - Wau! Spevák Ivan Tásler (38) nikdy nepatril k vychudnutým umelcom. No hoci dlhé roky boli plnšie krivky neodmysliteľnou súčasťou jeho zovňajšku, teraz je všetkému koniec. Spevák sa totiž rozhodol začať novú kapitolu svojho života a s nadbytočnými kilami raz a navždy skoncovať. Jeho výsledok je priam fantastický!


Líder kapely IMT Smile Ivan Tásler urobil radikálny krok vo svojom živote. Kým po minulé roky mal niekoľko kilogramov navyše, momentálne sa môže pýšiť novou vizuálnou zmenou, ktorá je doslova obdivuhodná.

Takto vyzeral Ivan Tásler kedysi.
Ivan Tásler
Zdroj: SITA

Spevák sa totiž rozhodol zatočiť s prebytočnými kilami a za mesiac a pol schudol neuveriteľných 10 kilogramov. „Ja som si roky rozprával, že začnem športovať a že niečo so sebou urobím, ale proste nič, stále som bol na tom istom. Stále to boli len reči,“ otvorene povedal vo včerajšom Teleráne Tásler. Ten zároveň dodal, že k tomuto kroku sa odhodlal najmä pre lepšie a hlavne zdravšie „ja“ a kondičku, ktorú pri spievaní, tancovaní či skákaní na koncertoch tak veľmi potrebuje.

38-ročný rodák z Prešova ďalej prezradil, že za jeho fascinujúcimi výsledkami je práve zdravšia strava, šport a aktívnejší spôsob života. „Ja sa cítim lepšie, vyťahujem trička staré zo skrine, ktoré som už nenosil. Môj cieľ je sa cítiť lepšie. Ja sa chcem cítiť na koncertoch dobre a priznám sa, že už niekedy som bol unavený, že už toho bolo na mňa veľa. To, čo nás čaká v lete, je určite dosť náročné na to, aby som bol reálne pripravený,“ uzavrel s úsmevom. Nuž, Ivan, klobúk dole!

Ivan Tásler schudol za jediný mesiac až 10 kg. Jeho vizuálna zmena je priam obdivuhodná.
FOTO Ivan Tásler rapídne
Zdroj: Jan Zemiar

Ivan Tásler takto parádne schudol.
FOTO Ivan Tásler rapídne
Zdroj: Jan Zemiar

Páči sa vám vizuálna premena Ivana Táslera?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 2651Galéria

Ivan Tásler Ivan Tásler schudol za Ivan Tásler takto parádne Ivan Tásler začal dbať Táslerovi sa podarilo zhodiť Ivan Tásler sa môže

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články