°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Štramák Lasica na obrazovkách Jojky: Fíha, imidž mladíka a... Takto natrel Satinského

Milan Lasica
Milan Lasica
Zdroj: predpredaj
15.11.2017 12:40

BRATISLAVA - To je ale fešáčisko! Keď sa diváci jojkárskeho Super Karaoke dozvedeli, že hosťom najbližšej epizódy bude umelec Milan Lasica (77), vôbec nečakali, ako sa pred kamerami maestro objaví. Zvyčajné elegantné oblečenie a saká totiž vymenil za štýlovú športovú módu a... No teda, vyzeráte skvele!


Hoci má pred osemdesiatkou, vek mu na šarme neubral ani kúsoček. Či už je v obleku alebo v športovom, z Lasicu aj po rokoch srší množstvo pozitívnej energie a charizmy. O tom sa môžu televízni diváci presvedčiť aj v najnovšej časti Super Karaoke, kde komik opäť nesklamal.

Do auta Milan nastúpil v štýlovej kockovanej košeli a kaki nohaviciach, ktoré doplnil trendy pilotkami na hlave. Umelec si v spoločnosti Sväťa Malachovského a Ivana Táslera zaspomínal na niekoľko vtipných historiek, medzi ktorými nemohli chýbať ani spomienky na úžasného Júliusa Satinského.

Milan Lasica je aj pred osemdesiatkou poriadny štramák!
Štramák Lasica na obrazovkách
Zdroj: TV JOJ

Malachovského zaujímalo, či legendárna dvojica niekedy v živote prežila pravý rockerský zážitok. „Rozbitá hotelová izba, to som zažil. Ale rock pri tom nebol,” odpovedal svojím typickým štýlom. „Bol pri tom Julo Satinský. Raz sme hrali v Hodoníne a Julo trošku popil aj s kapelou a ráno došla do rozbitej izby upratovačka a začala sa rozčuľovať. Tak jej Julo odpovedal: Prestaňte sa rozčuľovať, zmienim sa o vás na patričných miestach. A ona mu na to s úsmevom: Len sa zmieňte. Už je najvyšší čas,” pobavil Lasica svojich spolujazdcov spomienkou na fenomenálneho kolegu Satinského. 

Chýba vám na obrazovkách legendárna dvojica Lasica&Satinský?

35 % nie
áno 65 %

Hlasovalo: 1048Galéria

Milan Lasica Milan Lasica je aj Milan Lasica, Ivan Tásler Milan Lasica Milan Lasica s manželkou Július Satinský

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV JOJ, PR, Miro Vacula, TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články