Karin Haydu iba v erotickej košieľke: To sú ale zvodné tvary! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Karin Haydu iba v erotickej košieľke: To sú ale zvodné tvary!

Karin Haydu
Karin Haydu
Zdroj: Jan Zemiar
09.08.2017 00:00

BRATISLAVA - Takto zvádza slovenská sexbomba! Karin Haydu (40) možno označiť za jednu z najpríťažlivejších žien nášho šoubiznisu. Dôkazom môžu byť aj jej najnovšie fotografie, na ktorých vyzerá ako hotová bohyňa. Aktuálne sa totiž nechala nahovoriť na o čosi odvážnejšie snímky a svoje krivky poodhalila len v úspornej zvodnej košieľke.


Herečka Karin Haydu patrí k tým ženám, ku ktorým bola príroda nesmierne štedrá. Okrem šarmu jej totiž nadelila aj dekolt hodný pohľadu, o ktorom môžu mnohé iné len snívať. Známa brunetka je navyše žiadaná aj vďaka krivkám typu „krv a mlieko“, ktoré jej osobnostné kvality vyzdvihnú ešte viac.


Karin Haydu na titulke pánskeho magazínu: Páááni!


Svoje najväčšie tromfy podčiarkla aj v aktuálnom vydaní pánskeho časopisu Break, pre ktorý nafotila sériu mimoriadne rajcovných fotografií. Jednou z nich sa pochválila aj včera na svojom instagramovom účte.

Umelkyňa zverejnila záber zo zákulisia, kde pózuje len v úspornej nočnej košieľke, v ktorej opäť raz dokázala, že jej z povestného sexepílu vôbec nič neubudlo. Nuž, páni, dýchajte zhlboka!

Páči sa vám rajcovný záber Karin Haydu?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1941Galéria

Karin Haydu V sexi košieľke poodhalila Karin Haydu sa objavila Karin Haydu možno označiť Karin Haydu sa môže

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram K.H., magazín Break

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články