°C

Nedeľa, 27. september 2020. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Šokovala na verejnosti: Najkrajšia Slovenka vyvetrala prsia!

Veronika Husárová
Veronika Husárová
Zdroj: Jan Zemiar
08.08.2017 00:00

BRATISLAVA - Fúha, to je ale odvaha! Pri pohľade na najkrajšiu Slovenku z roku 2007 by si len málokto dovolil povedať, že je matkou dvojročného synčeka Alexa. Okrem toho, už pár mesiacov po pôrode sa Veronika Husárová (30) pýšila perfektnou postavičkou a cudzie jej nie sú ani poriadne odvážne outfity, ktoré nepredvádza len na móle. Presvedčte sa sami!


Missku sme totiž stretli na predstavovaní kokosového drinku, kde nám okamžite vyrazila dych. Okrem perfektnej vizáže nás však zaujala aj mimoriadne sexi outfitom, vďaka ktorému z nej bolo možné spustiť zrak len s ťažkosťami.

Krásna brunetka na seba nahodila ľahké čierne šaty, ktoré boli napriek maxi dĺžke okorenené poriadne odvážnym výstrihom siahajúcim až po pupok. A aby toho nebolo málo, namiesto toho, aby Veronika podprsenku radšej vynechala, pod šaty si obliekla pekelne dráždivý kúsok.

Veronika Husárová vyzerala ako dokonalá femme fatale.
Šokovala na verejnosti: Najkrajšia
Zdroj: Jan Zemiar

Vykúkajúcu podprsenku totiž zdobila čipka a ozdobné ramienka, ktoré toho na predstavivosť nechali len pramálo. Napriek tomu, že tento outfit rozhodne nepatrí medzi tie konzervatívne, treba uznať, že modelka vie, ako sa majú podobne odvážne kúsky nosiť. Hoci vyzerala poriadne sexi a jej spodná bielizeň neušla naozaj nikomu, na rozdiel od mnohých kolegýň Husárová ani zďaleka nepôsobila lacno či vulgárne. Dámy, takto sa to robí! 

Odvážili by ste sa obliecť si podobný model?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 423Galéria

Veronika Husárová Veronika Husárová vyzerala ako Veronika Husárová Veronika Husárová. Veronika Husárová Veronika Husárová Veronika Husárová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Já Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články