°C

Sobota, 28. november 2020. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Speváčka zo SuperStar ukázala postavičku: Sexi ako nikdy predtým!

Dominika Stará
Dominika Stará
Zdroj: Instagram D.S.
31.07.2017 12:00

CHORVÁTSKO - Tak toto už áno! Dominika Stará (23), známa najmä vďaka speváckej súťaži SuperStar, si práve užíva dovolenku na jednej z nádherných chorvátskych pláží. Blondínka však aj napriek tomu nezabúda na svojich fanúšikov, ktorých najnovšie potešila sexi foto sériou iba v dvojdielnych plavkách. Hm, to je ale postavička!


Dominika Stará sa v našich končinách dostala do povedomia verejnosti najmä vďaka prvej sérii Česko Slovenskej SuperStar. Odvtedy už ale ubehlo pekných pár rokov a z nevýrazného dievčatka sa za ten čas stala ozajstná sexi dračica.

Dôkazom môžu byť jej aktuálne fotografie, ktorými sa pochválila na svojom instagramovom účte. Známa blondínka totiž najnovšie poodhalila svoje ukážkové krivky a zapózovala si iba v dvojdielnych plavkách, čím bezpochyby potešila oko nejedného mužského fanúšika.

Za zmienku stojí najmä jej štíhle, vypracované bruško, ktorým by pokojne mohla konkurovať aj vrcholovým športovkyniam. Pozrite na ňu, je to fakt kočka!

Pohľad na atraktívnu blondínku v plavkách si môžete vychutnať na ďalších záberoch, ktoré nájdete v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Dominika Stará Speváčka Dominika Stará má Dominika Stará je sexi Dominika Stará má tip-top Dominika Stará sa ukázala Dominika Stará potešila oko Dominika Stará má krásne, Dominika Stará sa v

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram D.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články