Pikantné FOTO našej porotkyne: Sexi dračica s úplne holým zadkom! | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Pikantné FOTO našej porotkyne: Sexi dračica s úplne holým zadkom!

Marta Jandová
Marta Jandová
Zdroj: profimedia.sk
13.04.2019 00:00

PRAHA - Z divokej rockerky vzorná mamina! Martu Jandovú netreba hádam nikomu predstavovať. Je úspešnou speváčkou, na konte má aj herecké skúsenosti a predviedla sa ako porotkyňa vo viacerých televíznych projektoch. Popri kariére sa sympatická brunetka stihla aj vydať a raduje sa z päťročnej dcérky.


Marta Jandová sa narodila 13. apríla 1974. Jej otcom je spevák kapely Olympic - Petr Janda. Mama Jana zomrela, keď mala Marta 17 rokov. Prehrala boj s rakovinou, ktorá jej pár rokov na to zobrala aj brata Petra. 

Marta Jandová kedysi.
Pikantné FOTO našej porotkyne:
Zdroj: Facebook MJ

Keď mala Marta 19 rokov, v Prahe sa zoznámil s Thorstenom Mewesom. Spolu s ním odišla do Nemecka, kde sa stala speváčkou kapely Die Happy, v ktorej je on gitaristom. 

Marta Jandová v minulosti odhalila svoj zadok v klipe ku turné kapely Die Happy.
Pikantné FOTO našej porotkyne:

Do rodnej krajiny sa Marta vrátila v roku 2009. Dôvodom bola jej účasť v šou Česko Slovenská SuperStar, kde sa predviedla ako porotkyňa. Rok na to sa rovnakej úlohy zhostila v nemeckej šou PopStars. Jandová bola tiež koučkou v súťaži Hlas Československa a nedávno sa zaradila k porotcom projektu Česko Slovensko má Talent. 

Marta bola v minulosti vydatá z Thorstena Mewesa, no po 5 rokoch sa rozviedli. Rndila tiež s popovým spevákom Sashom a českým podnikateľom Viktorom Mrázom. Mužom jej života sa napokon stal gynekológ Miroslav Verner, s ktorou majú dcérku Marie.

Marta Jandová so svojim manželom.
Marta Jandová
Zdroj: Facebook

Otec Marty Jandovej so svojou vnučkou.
Marta Jandová
Zdroj: Facebook


Galéria

Marta Jandová Marta Jandová kedysi. Marta Jandová v minulosti Marta Jandová so svojim Otec Marty Jandovej so Marta Jandová Marta Jandová Marta Jandová si užíva

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: facebook, internet, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články