Odvážna Partlová: Mirka, čo ti to tam vykúka?! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Odvážna Partlová: Mirka, čo ti to tam vykúka?!

Mirka Partlová
Mirka Partlová
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
26.04.2017 10:30

BRATISLAVA - Dráždivá! Speváčka Mirka Partlová (32) je atraktívna žena, ktorá sa nepotrebuje pretŕčať nahá, aby zaujala. V poslednom čase však predsa len začala preferovať o čosi odvážnejšie kúsky, ako sme boli na ňu doposiaľ zvyknutí. Naposledy sa napríklad ukázala v šatách, v ktorých zmyselne poodhalila nielen sexi krivky, ale i obliny svojho poprsia.


Včera večer sa v našom hlavnom meste konal veľkolepý koncert legendárneho speváka Janka Lehotského. Oslavy jeho sedemdesiatin prišlo podporiť aj množstvo známych osobností nášho šoubiznisu, medzi ktorými nechýbala ani populárna speváčka Mirka Partlová.

Plavovláska však aj v tomto prípade opäť raz pútala pozornosť na všetky strany. Predstavila sa totiž v nádhernej bielej róbe, v ktorej bola doslova neprehliadnuteľná. Mužské oči ale bezpochyby najviac zamestnala zaujímavým strihom a jemným materiálom, ktorý nechal vyniknúť jej sexi krivkám.

Pozornému oku neuniklo ani to, že Mirka si pod vyzývavý kúsok nevzala podprsenku. Známa blondínka tak v hlbokom vykrojení zmyselne poodhalila aj obliny svojho poprsia. Hoci sú šaty naozaj odvážne, celé to pôsobilo veľmi rafinovane, vkusne a čo je najpodstatnejšie – hlavne nie lacno a vulgárne.

Páčia sa vám šaty Mirky Partlovej?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 720Galéria

Mirka Partlová Speváčka Mirka Partlová prišla Mirka Partlová vie, ako Mirka Partlová preferuje zmyselné Mirka Partlová má postavičku

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook M.P., Ján Zemiar, Evita

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články